Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A VV-ban miben mutatkozott...

A VV-ban miben mutatkozott meg a 6-os banda valódi énje?

Figyelt kérdés
Néhány napig nem tudtam nézni, most gyakran hallom ezt pl. Olivértől, de nem tudom pontosan miről van szó. Le tudná írni nekem valaki?
2011. jan. 24. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Zsófi, Gigi, Béci, Jerzy, Anikó és Laci összefogott egymással Alekoszék ellen azaz a négyes ellen amit már mindenki ismer (Szandika, Olivér, Alekosz, Éva).. És ők megállapodtak, hogy soha nem lesznek egymás ellen, aztán már most összevesztek.. Jah meg akkor hogy gondolják, hogy majd 6-an megnyerik és majd osztoznak? :
2011. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló utolsó mondatán akkora jót röhögtem, és teljesen egyetértek amúgy. Olyan nagy az összefogás, de ha most esetleg hatan ki tudnák tenni a négyest, utána mi lesz? Egymás ellen fognak harcolni? Aztán akkor hírtelen egymásra is mindent elmondanak. Tiszta röhej.
2011. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!