Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ciki hogy 14 évesen szertem...

Ciki hogy 14 évesen szertem nézni Naruto-t?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 16:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76-os kiadás vagyok de én is nézem és a bleach-et is meg mindent ami jó és érdekel, ez csak a tinik között van hogy ciki, én is ugyan úgy játszom teszem fel a gépemen mint bármelyik más tizenéves vagy aki, az élet irtó rövid ezt ne felejtsd el! használd ki kedved szerint.
2011. jan. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok és rendszeresen nézek animét. Nem vagyok otaku, de nagyon szeretem őket. Az meg sohasem érdekelt, hogy mások mit mondanak róla.
2011. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 bombajofej8 válasza:

Egyátalán nem!

Én is nézem.

Sőt,én még Yu-Gi-Oh! 5D's-t és BAKUGAN-t is nézek és nem érdekel,ha valaki beszól ezért,mert ezek animék,a Naruto is anime.

Szóval nyugi,ha lány vagy,ha fiú,akkor sem ciki.

2011. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
mé az ciki h mindenki való világot néz(sztem tökre színvonaltalan, én csak nagyon ritkán szoktam),meg maricsuj meg ezek... XD esküszöm naruto sokkal jobb :D én is nézem és májusban leszek 18, miért lenne ciki? sőt egyszerűen imádom :D ;) nyugodtan nézd hiszen azt nézel amit akarsz :) :D
2011. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Szerintem a Naruto egy hatalmas sorozat. Én 12 éves korom óta nézem (most 16 vagyok). Elmondhatom, hogy eddigi életem legjobb része volt mikor megismertem ezt a sorozatot. A filozófiája nagyon sokat jelentett nekem, szóval szerintem ha valakinek nem tetszik az az ő baja.
2011. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Haha dehogyis, én Inuyashát néztem a korodban és lánykoliban nem beszéltünk róla egy ideig, aztán csak-csak szóbajött, mire észbekaptam a kolis számítógépteremben majdnem az összes háttérkép Inuyashás volt :D


Jah és 16-17évesen követtem a mangát online amíg Takahashi Rumiko befejezte, minden csütörtökön tűkön ültem hogy a japánok az scannelt angolra fordított mangát felrakják a onemanga-ra. Múltkor néztem levették szerzői jogok miatt :(:(


Am én ATLA: Avatar the last airbender fan vagyok/voltam, de az amerikai mondjuk.


Narutot csak unokatesóméknál néztem, am nem tűnik rossznak.

Death Note tetszett még.

Sőt még verselő Linát is néztem, de azt nem tartom olyan jónak :D

2011. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. XD Mondjuk én a Narutóra az egyik fillerszezon alatt ráuntam és azóta nem néztem csak vagy két epizódot belőle és egy csomó más animével foglalom le magam... De nem, szerintem cseppet sem ciki. Mondjuk ne beszélj egész nap csak erről, mert akkor idegesítő leszel a környezeted számára. :D
2011. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Igen, az, de ha neked tetszik, akkor nézd... Ne érdekeljen más. Főleg úgy, hogy le se tudod írni a nevét tárgyraggal.
2011. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
szerintetek nem ciki ha én meg sokszor lennék naruto innkább mint saját magam mert őt bírom a legjobban a világon
2011. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Neked tetsszen, ez a lényeg. Én is nézem. (18F) Am. lelki mondani-valója van sokszor, ami filmeknél is igen ritka jelenség. Pl. GYŐUSIKE' helyett nyugodtan berakhatták volna, értelmesebb műsor gyanánt.
2011. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!