Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Király L. Norbi nem akar semmit VV Anikótól?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 6. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Várható volt! Anikó sem akar Tőle semmit, megnyugtatlak, csak szerepelni akart kicsit! Elszínészkedte,hogy neki mit jelent Norbi.. most komolyan Te elhitted?

Az a Nő már az elején megmondta, hogy neki egy pasi csak addig kell, amíg meg nem kapja, aztán mehet a levesbe.

Norbiban bíztam, hogy nem ilyen Nőre van szüksége!

A Neked Való-ba is hogy játszotta az eszét az Anikó barátnője, mikor bejött a Norbi, hogy félrehúzta magát, tök lenézte szegényt! Ezeknek a pitsáknak ez a legnagyobb büntetés, ha még próba előtt elutasítod! :))) Megérdemli! Ő is csak játszik a pasikkal,most legalább Norbi megmutatta, hogy mit érdemel az a Bűnös.... :)))

2011. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Úgy őszintén örülök neki.Most az utóbbi napokban nagyon nem tartom őszintének anikót.(gondolok arra amikor sírt azért mert gina kiment,pedig tényleg nem voltak olyan jó barátságban szerintem)Sajnálnám Norbit!!! Saját vélemény mindenki máshogy látja! :)
2011. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
VV Anikót minden komolyabb sztár is ajnározza, hogy hát az Anikó, az micsoda nő. Na én már Anikónál itt megakadtam. Bevallása szerint úgy 20-30 férfit fogyasztott csak 20 éves korára:O
2011. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem teljesen hidegen hagy. Kb. annyira érdekel engem mások magánélete, mint a segglyukuk.
2011. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem úgy tűnt hogy Anikónak valóban bejön a Norbi és örültem is volna neki ha összejön, aztán mondhatjátok hogy hülye vagyok hogy elhittem meg ilyenek,

baromira nem tudhatjátok hogy igaz-e vagy nem

sztem senki nem tudja így megjátszani hogy tetszik neki egy pasi, mint amikor Norbi énekelt és Anikót felkérte, aki már sírt annyira örült neki

na mind1

2011. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bocs az offér, de meglenne valakinek a videó, amikor Anikó elolvassa a levelét Norbinak?

Mondjuk szerintem Anikó az elején még rendesebb volt, most már elbutult kissé... De Norbiért tényleg odavolt :)

2011. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!