Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért lesz ilyen pocsék az...

Miért lesz ilyen pocsék az idei szilveszteri műsor? Azokra nem gondolnak, akik otthon, családi körben töltik a szilvesztert?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nah jah mikor még kölök voltam, és nem mentem semerre, akkor legalább Gálvölgyi volt meg kabaré. Most meg bámulhatod Bud Spencer 100x lejátszott filmjét.
2010. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A frizbi meg az ezek megőrültek jó lesz :))
2010. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a frizbi nem volt nagy durranás... Szerintem szar volt a szilveszteri műsor, de nem is vártam jobbat hiszen gondoljunk csak a karácsonyi műsorokra. Holdhercegnő??? Hát nagyon aranyos karácsonyi film mondhatom.
2011. jan. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is néztem, hogy milyen sz*r lesz a szilveszter. :(


Gálvölgyi is jöhetett volna, bár a RTL nem igazán kabarézik mostanában ilyenkor. Viszont Bagi-Nacsa és Hónaljmirigy nem ártott volna.

2011. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
M1 visszanyúlt a több évtizedes hagyományokhoz és színházi előadást adott, nagyon jó volt, Kern Andrással, Eszenyi Enikővel stb. Egy csók és más semmi. Mi azt néztük és nagyon sokat nevettünk. Ezt folytassa az M1! Vígjátékok, akár vidéki színházakból is, minden mennyiségben jöhet.
2011. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!