Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok, VV Alekosz...

Mit gondoltok, VV Alekosz intelligens ember?

Figyelt kérdés
A villában okoskodik, meg azért látszik hogy vmi értelem szorult belé, de csupán egy biztonsági őr, szal akkor ezek szerint nem tanult sokat, vagy nem tudom. Mit gondoltok erről?
2010. dec. 22. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
szerintem nem normális...
2010. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

A tanulás és az intelligencia, az két külön dolog.

Alekosz nem tanult sokat, viszont nem is intelligens.

2010. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Csak azért került az okostojások közé (szerintem), mert minden mondatát tökéletesen, szinte nem magyar szavakkal akarja kifejezni, illetve filozófus-t játszik.Pl.: "Mi lenne ha...?" Egyáltalán nem okos, csak 8 általánosa van, és még a nőket sem tartja tiszteletben. Ez minden, csak nem intelligenség, meg egyébként egy alkoholista, szóval...
2010. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Egyaltalan nem.

Annak hiszi magat.

Tudod, en azt gondolom, hogy azok a legbutabbak, akik azt sem erzekelik, hogy a kornyezetuk hogyan viszonyul hozzajuk. Olyan szinten nem ismeri fel mas emberek jelzeseit, hogy egyaltalan nem veszi eszre, hogy sokan komplett hulyenek nezik. Gunyosan, cinikusan szolnak hozza, a hata mogott kirohogik, de mivel a kimondott szavaik kedvesek, igy azt hiszi, hogy ot valoban kedvelik.

Egyszeruen nem veszi eszre, hogy hulyenek nezik.

Nekem o kicsit olyan falu bolondja tipus.

2010. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az. Az egy dolog, hogy hülyén beszél, meg hülyén csajozik. De mond azért nagy igazságokat.
2010. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 D Pal ***** válasza:
68%
az inteligenciat nem lehet bemagolni...mint a szokincset..
2011. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
VV Alekosz nem normális beteg ember...
2013. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!