Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek igazságos, hogy...

Szerintetek igazságos, hogy Vastag Csaba nyerte az X-faktort?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 20:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
az lenne igazságos,ha a 12 döntős kapna 1-1 milliót,és nem az első 12-t
2010. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
20%
aki nem akarja elhinni ne higgye, de nem egy 14 éves gyerek sem ő sem én:D:D plusz ezen nem is kéne meglepődni hogy minden előre le van fixálva, mert nem először találkozok ilyesmivel
2010. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%

Én nem kedvelem Csabát: nagy játékos, tudja hogy mivel tud érvényesülni, ettől nekem taszító, megjátszós, nem őszinte.


De ugyanakkor tud énekelni, még ha néha hamisan is. Jó előadó, jól mutat a színpadon, jó a mozgása is. Szóval nem mondom azt, hogy nem érdemli meg, de én Nikolasnak szurkoltam. :)

2010. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%

Szerződés..? Nos, Csaba már a műsor alatt kapott lemezszerződést, ha erre gondolsz.

Mást meg nem hiszek..

Mindenki azon izélt, hogy jaj, megrendezett, Nikolas fog nyerni.

Nem így leett.. most mindenki ezen hisztizik.

Szánalmas.

Csabi nyert.

Megérdemli.

Ez van.


Egyébként nem érdekes, hogy Nikolas szlovákiában is indult, és ott be se jutott...? Na mindegy...

2010. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
67%

Én mindkettőt nagyon kedvelem. Nikolas győzelmében szinte biztos voltam. Meg abban is, hogy bármelyik veszít, én csalódott leszek miatta, együttérzek velük. Mindkettőre küldtem sms-t, még ha így nem is volt értelme, csa a szimpátiámat akartam kifejezni. Megérdemelte Csaba, de Nikolas is megérdemelte volna, mert technikailag jobb énekes! Abban meg biztos voltam, hogy Csaba sz.rul viselte volna, ha nem ő nyer!

Kíváncsi lennék, hogy tényleg le volt -e zsírozva ez az egész előre, mert ha ez igaz, akkor tényleg csak a pénzszerzésről van szó.Hiába küldözgettük az sms-eket!

Mindenesetre nem csodálkoznék, ha igaz lenne, mert a showbusinessbe minden belefér!

2010. dec. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen igazságos volt. Szép volt Csaba!
2010. dec. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nikolas szerintem jobban megérdemelte volna, de azért Csaba is jó! Nikolas♥
2010. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
68%

Nem igazságos! annyira tachtikus lépésekkel nem is csoda, hogy Csabika nyerte.

Nikolasznak kellett volna


!

2010. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
47%

"tachtikus" ez milyen szó már?:D

Amúgy, miért nem küldtetek SMS-t, ha ennyire szerettétek?

2010. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
ja és indult Nikolas a szlovákiában is, ilyen x-faktor félére, de mivel nem sikerült neki, ezért itt is megpróbálta.
2010. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!