Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek igazságos, hogy...

Szerintetek igazságos, hogy Vastag Csaba nyerte az X-faktort?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 20:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
igazságos
2010. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
igazságos
2010. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
42%

Szerintem nem!

Nikolas sokkal jobban énekel, csak a sok tinó a szépfiú kis Csabára szavazott, am meg Nikolas sokkal jobban néz ki...

2010. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
11%

1 nem tudom ki ez a fickó

2 hála istennek nincs tévém

3 ki nem szarja le?

2010. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17%
az már előre le lett vajazva , mert ismerősöm feltörte az xfaktor lapját és ott már rééég meg volt előre a Vastag szerződése-.-"
2010. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%

NEM!!

Az igazságos az lett volna, ha Janicsák Veca nyeri, és ezt nő létemre mondom.

Csaba sármos fiú, de erősen manipulálta a közönséget azzal, hogy nyilvánosan annyira ragaszkodott az öccséhez. Nem kétlem, hogy szeretik egymást, de így állítom, hogy duplájára nőtt a rajongótábora, és emiatt nyert.

Amúgy, ha már ketten maradtak, nekem a Nikolasz hangja kellemesebb volt.

2010. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
88%
Veca nem is tud énekelni, nyávogós irritáló hangja van és a személyiségétől is frászt kapok
2010. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%

Nem.

Szerintem volt egy pár elképesztően jó lány, de azok még a selejtezőkön kiestek. (Valószínűleg a súlyuk miatt, én ezt erősen hiszem.)

Egyébként a Nikolas rohadtul irritált a kalapjaival. A hangja olyan, mintha vattapamacs lenne a torkában, és énektanár létére illene tudnia, hogy vibrato közben nem mozog a száj.

2010. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

vecának kellet volna nyerni:)

de igy akármelyik is nyert volna Nikolas vagy Csabi,mindegyikőjük ugyanolyan jó...

ezt meg majd elis hisszük hogy az ismerösöd feltörte az x faktor honlapját mi....c c c :D semmi nincs megbeszélve!!

2010. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%

20:19 háááát.... ízlések és pofonok....

Nem tudom, mi lehet irritáló egy gyönyörű szép, intelligens lányban, akinek a hangja csodálatos volt. Sosem volt hamis, és nagyon jó dalokat választott.

De mindenkinek joga van a véleményéhez, és őt sem szeretheti mindenki.

2010. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!