Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Janicsák Vecának miért olyan...

Janicsák Vecának miért olyan a hangja mint aki héliumos lufit szívott? Olyan vékony hangja van, ez természetes?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem olyan a hangja, a te füleddel van a baj
2010. dec. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam még soha, hogy olyan lenne a hangja. V.színűleg rossz a tv-tek, vagy télleg a te füleddel van a baj.
2010. dec. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem inkabb orrbol enekel.
2010. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem héliumos lufis hanghoz hasonlít, de tény és való, hogy érdekes az a tónus aminénekel. Remélem nem erőlteti ezt, és ez neki a természetes énekhangja, mert ha nem, akkor hamar kiég...
2010. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Orrból énekel, ami néha már kicsit idegesítő.

Amúgy tényleg nagyon jó hangja van, de azért annyira nem szerintem, hogy mindenki ennyire el legyen tőle ájulva.

A hangja -nem csak az én fülemnek-úgy tűnik, mintha kicsit már túl lenne képezve, elvesztette a természetességét, de pl Csabi, Dorka, Katica, Jennifer, Hegyi Dávid, Vastag Tomi hangja sokkal természetesebbnek tűnik! Köztük is vannak képzettek, de nem olyan túlképzettek, mint pl Nikolas, vagy Veca hangja. Gondolom most sokan nem értenek velem egyet, de ismerek olyanokat, akik szintén így gondolják!!!

2010. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg olyan! :D Annyit gondolkodtam, hogy mihez tudnám hasonlítani, de ez találó :D
2010. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet az orrsövényferdülés miatt van ilyen hangja.. mármint valahol olvastam h orrsövényferdülése van.. miért bántjátok??? ne hallgassátok azt ennyi..-.-

lehet lepontozni ;)

2010. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
11:05- én is teljesen így gondolom (: engem Veca hangja kicsit irritál (:
2010. dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!