Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egy kis bizonyíték, hogy...

Egy kis bizonyíték, hogy BUNDA volt a Megasztár?

Figyelt kérdés

[link]


ha megnézed ezt a cikket 22:01-kor lett postolva!

a Megasztár 8.40kor kezdődött és 10órakor még javában folyt a verseny...


[link]


érdemes elolvasni a cikk alatt a kommenteket is..


2010. dec. 19. 11:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a cikket pontban 22:01-kor el is olvastad?Vagy késöbb találtál rá?Lehet valami számitógépes hiba.Arra azért csak figyelnek,hogy ne mondják ki hamarább a győztest.

Igazából én az vagyok aki nem tud dönteni e téren.De az nekem is eszembe jutott,hogy az győzőtt akit,még az elején nem tudom pontosan hány emberből megmentett a zsűri.Pont ő?De ez tényleg lehet véletlen.A másik pedig mikor elgondolkoztam ezen,ha velem közölnék,hogy megasztár lettem,egy kicsit jobban örültem volna,mint ahogy Reni tette.Ált ott,mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne,hogy ő nyert.Dehát ilyen higgadt emberek is léteznek.Nem tudok mit mondani.

2010. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nincs kampány?Bemagyaráztok itt minden hülyeséget, csak mert nem az nyert, akit ti akartatok.Szánalom a köbön...
2010. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
68%

akkor tőled is várom az értelmes választ a felvetésre!


mert hőbörögni könnyű, gondolkodni már nehezebb


szánalom a köbön

2010. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem bizonyíték. Amikor kitettek erről először cikket, 22:01-kor, még nem ez volt a címe, hanem folyamatosan frissítették. De mostmár csak a végeredményt látjuk, és azt, hogy ezt 22:01-kor írták ki, pedig nem akkor. Most mutatok egy ilyet a tegnapi x-faktorról:


[link]


Ha megnézitek, a kiírás időpontja 19:28, tehát 2 perccel a műsor kezdete előtt. De a cím mégis az, hogy "kiesett a showman". De ha belenéztek az alatta lévő hozzászólásokba, főleg a legelején,tehát amikor még ment a műsor, ott látni, hogy bizony még nem volt kiírva így a végeredmény, és nem ez volt a cím sem.

És ez ugyanaz az oldal, mint amit belinkeltél a megasztárral kapcsolatban is, csak ott nincsenek korai hozzászólások, ezért nem lehetett tudni.

Ettől függetlenül lehet, hogy vannak csalások, de hidd el, nem fognak ilyenen lebukni...ennél azért ügyesebbek.

2010. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Milyen felvetésre?Már az előbb is mondták, hogy nyilván valami szám.gépes hiba volt.Szerinted, ha már este 10kor fent lett volna a neten, nem verte volna ki valaki egyből a balhét??Ennyire nem hülyék ők sem, és a nézőket sem tartják hülyének ilyen szinten.Arról nem is beszélve, hogy ki ez a Tolvai Reni, hogy a családja lefizethetné a tv-t?Vagy kinek állt volna érdekében, hogy megbundázzák?Király Viktornál el is hinném, mert azok tényleg tele vannak pénzzel + a nővére már "befutott", de Tolvai Reni?Az nem jut eszetekbe, hogy több olyan ember volt, akinek már elege van ezekből a lakodalmas rórézó romákból?Nincs rossz hangja Kökény Attilának, de neki a lakodalmakon van a helye, jól mondta az egyik kommentelő, egy kivénhedt bárzenész.És nem Megasztár!Reni fiatal, csinos, és nagyon jó hangja van, sokat fejlődött.Az meg, hogy nem bőgött, na és?Sokakból csak az irigység beszél.
2010. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
68%
Na tessék, itt a magyarázat!Bravó előző:-)
2010. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
79%
Ez a kérdés meg egy kis bizonyíték volt arra, hogy mennyire hülyék az emberek:-)
2010. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Amúgy meg Reni védelmében még annyit, hogy a zsűri nyilván azért választotta ki őt a 13-ból, mert szakemberek, értenek hozzá, és látták, hogy ő a legtehetségesebb.És ő meg is szolgálta a bizalmukat, mert szépen teljesített utána.
2010. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Tényleg semmit nem jelent, h Reni vigaszágas volt..

Nem azért kerlüt be utólag, mert rossz/gyenge énekes

Hanem mert olyan sok jó előadó volt az elődöntőkben, h ő pont nem fért bele az eredetileg tervezett keretbe..

De mégis hagytak egy plusz helyet neki a legjobbak közt.

Mert megérdemelte.

Rajta kívül még legalább 20 ember bejuthatott volna a legjobbak közé.

2010. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
75%
14:45-ös vagyok.Én nagyon örültem,hogy Reni nyert.Férre értettétek a hozzászólásomat.Sajnos engem tudnak befolyásolni a bunda felé.És ezért gondolkodom el néhány dolgon.Légyszíves ne támadjatok,mert véleményt mondtam.
2010. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!