Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit esznek Király Norbiba?

Mit esznek Király Norbiba?

Figyelt kérdés
nincs semmi hangja csak ennyit lehet érteni hogy whaa
2010. dec. 12. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Remélem ő visz el mindent. Megérdemli nem úgy mint a szlovák k*tya.

18/F

2010. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy hangilag nincs olyan szinten, mint a másik két versenyben lévő énekes, de ő egy EGYÉNISÉG. Ő tudja a legjobban előadni a számokat, mégha a hangja nem is tökéletes. Én szeretem Norbit, de szerintem itt a Nikolas és Csaba között fog eldőlni a verseny, mert ők hangilag mégis csak jobbak.
2010. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy a Geszti mondta, Norbi egy showman. De énekelni nem tud, ő a színpadi produkciójával adja el magát. Nekem nincs vele bajom, de ezt a versenyt nem neki kellene megnyerni. Malek Miki és Nagy Feró véleményét osztom akik szerint amit Norbi művel az nem ének hanem hörgés. És lehet hogy nem egészséges az hogy neki ilyen a hangja. És Keresztes Ildikót sem értem, hogy miért nem látja be, hogy Norbiból NEM lehet énekes.
2010. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
És még annyit, hogy amikor kimondták Király L. Norbi nevét, hogy továbbjutott, látszott rajta, hogy még ő maga is igazságtalanságnak tartotta, hogy Veca párbajozik.
2010. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Azt hogy olyan idiota mint pl.az elso valaszolo,aki nem azt latja Nicolasban hogy milyen hangja van hanem hogy szlovak!Nem szlovak hanem szlovakiai MAGYAR!Ne haragudj kedves kerdezo de utalom amikor valamibe belekeverik a politikat.Ha a szabalyzat megengedte hogy szlovakiai vagy erdelyi is versenyezhet akkor ebbe senkinek nics beleszolasa.Azert ilyen picike Magyarorszag mert sokan igy gondolkoznak...sajnos,egyebkent Keresztes Ildiko roman,anni hogy megvan a magyar allampolgarsaga,nem tudom miert engedtek hogy zsuri tag legyen.
2010. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tünt fel, hogy eddig minden Norbi fan azt mondta, hogy azért szereti, mert olyan őrült. Senki nem mondta eddig nekem, hogy tehetséges, valószinű ők sem látják annak, Azért meg van értelme szavazni mert "dilis" a srác? Már annyira erölteti ezt a csinálok valami jopofa dolgot a színpadon, mert csak ezzel tudom megfogni az embereket. Most is tornázott a színpadon. Mindig ugyanolyan dalokat ad elő. Rock, abból is az a jó ha csak pár soros a dal. Nekem unalmas.
2010. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vandavivi válasza:
33%
Hát ha ennyit értesz akkor sajnállak mert biztos süket vagy.. amúgy meg nagyon jó hangja van, jó showman és a koncerteken írtó nagy zúzás szokott lenni!! :)
2011. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak az elfogultság beszél belőled. Hozzáértő emberek mondják, hogy nincs jó hangja. A műsor végére kicsit javult, már nem csak ordított, és mondták is neki,hogy miért a végére kezdett csak énekelni.
2011. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!