Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit esznek az emberek (tini-ci...

Mit esznek az emberek (tini-cicák) a Vastag Tomin?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Én spec. tini cica nem vagyok, nem is Tomi a kedvencem, de azt meg kell hagyni, hogy gyönyörű hangszíne van. A gond az, hogy nem tud még előadni, viszont tényleg nagyon jó a hangja.
2010. nov. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, engem pont a hangja az, ami kimondottan irritál. Teljesen átlagos. Nincs benne semmi különleges! Amúgy egy aranyos kisfiú.
2010. nov. 27. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Hát, szerintem nem aranyos, én a hangját szeretem. Ha becsukom a szemem és azt a mély hangot hallom nehéz elhinni, hogy egy 19 éves fiú csinálja. Szóval én nagyon szeretem a hangját. Ettől függetlenül én Norbit szeretem a legjobban :)
2010. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tehetséges, de még nagyon fiatal. A tinicicáknak meg ő jutott, korban ő áll a legközelebb hozzájuk. Néhány éve Brasch Bence, 1-2- év múlva meg Kis Miska a szomszédból.Ennyi.
2010. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a tinilányoknak azért tetszik,mert "helyes",nekem a hangja tetszik,a lassú érzelmes dalok nagyon jól állnak neki,és a hangszíne is szép

(elmúltam már 25:))

2010. nov. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Te a Vastag Tamáson vagy kiakadva?:) Az a Király L. Norbert vérlázítóan rossz, gusztustalan selejt. Ezt a gyereket legalább el lehet adni a tini-cicáknak, belőle pénzt fog csinálni az RTL.
2010. nov. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Tomi "csak" két éve énekel.Pár év és tökéletes előadó lesz szerintem, most még "kevés", de a hangja megvan hozzá.

Norbit én sem értem, egy csillag születikben elment volna, de ez egy énekverseny, nem?

2010. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Iszonyat cuki, ha 5 évvel fiatalabb lennék, tuti oda meg vissza lennék tőle (bár így is:D).
2010. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jóképű,kár hogy ilyen fiatal...

de én azt hiszem a Mimivel összejöttek,vagy nem?

2010. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!