Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a baja mindenkinek Vastag...

Mi a baja mindenkinek Vastag Csabával?!

Figyelt kérdés
Ma láttam egy kérdést, hogy kinek, miért nem jön be... Eléggé gyűlölködő válaszokkal, amiket egyszerűen nem értek! Valószínűleg az X-faktor összes versenyzője közül az egyik legnagyszívűbb ember...
2010. dec. 7. 19:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
76%
én imádom személy szerint.
2010. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nincs vele bajom. Mondjuk az elején nem tartottam fairnek, hogy bekerült, mert ő gyakorlatilag az x faktor nélkül is színpadon van és tévében szerepel. De aztán azóta már "megbocsátottam" ezt. Oké, én lány vagyok, elég volt néhányszor úgy belenéznie a kamerába :) De apukámnak is ő a kedvence, úgyhogy valamit lehet, hogy tényleg tud :p
2010. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert mondjuk 20 ember összeverődik egy oldalon és nem szeret valakit, az még nem azt jelenti, hogy mindenkinek baja van vele. Azt a több 10.000 embert kellene megkérdezni, aki hetente rá szavaz.
2010. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Több helyen is olvastam már, hogy mennyire nemszeretik, meg milyen nagyképűnek tartják, és hogy mennyire játsza magát, meg kétszínű... ésatöbbi. Nemcsak itt.
2010. dec. 7. 20:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom nincs vele, sőt, kifejezetten csípem. Szimpatizálok vele, szerintem is ő a legnagyobb szív ebben a műsorban, meg a hangja is nagyon jó.


De nem szeretheti őt (se mást) mindenki, különböző vélemények vannak.

Norbit is mennyien szidják, mégis robog előre, és közben rengeteg a rajongója is.

2010. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az említett kérdést én is olvastam, és meglepett, hogy ilyen vélemények is vannak. Persze az rendben van, hogy nem szeretheti mindenki, a vélemények különböznek, de fura, hogy ennyire különbözőképpen lehet látni valakit. Én pont az ellenkezőjét gondolom róla, mint amiket ott összehordtak. Én pont azt látom, hogy jóképű, jó kiállásu, jó hangu férfi (legalábbis szerintem az), és ennek ellenére egyáltalán nem nagyképű, beképzelt megjátszós figura. Sem a viselkedése, sem az elmondásai alapján nem látom olyannak. Nekem pont a viselkedése miatt lett szimpatikus, nem a külseje tetszett kifejezetten.
2010. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem csak egyszerűen nem fogott meg, sem a hangja sem a kinézete! Csabi valahogy nem az én világom, egészen más típusú emberek jönnek be! Nagyon távol áll tőlem a stílusa! És a hangja...nekem nem tetszik mindenkinek más jön be nem várhatjátok el hogy mindenki ugyanazt gondolja! Lehet hogy az én kedvenceimet ti szólnátok le, nincs olyan ember akit mindenki szeret!
2010. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon beképzeltnek és flegmának tűnik... ezért is nem szeretem... Eddigi legjobb alakítása múlt héten volt mikor a testvérével párbajozott. Nekem csak egyszerűen nem jön be a hangja, meg a stílusa.



Lehet lepontozni :)

2010. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
De jó lenne ha egyszerűen most felbukkanna ennél a kérdésnél rájönne h szeretem.
2010. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
imádom. őt szerintem nem lehet nem szeretni <3
2010. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!