Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért szimpatikus mindenkinek...

Miért szimpatikus mindenkinek Olviér?

Figyelt kérdés
Egy manipuláló, gerinctelen alak. Annyira taktikázik, hogy már ellentmond magának. Még más érzelmeit is irányítani próbálja. Enikő egy rendes, hűséges csaj, akit meg sem érdemel Olivér.
2011. febr. 7. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpi, kifejezetten utálom. Bécinek minden szavával egyet értek, csak azt sajnálom, hogy vissza fogta magát. Biztos ez is egyfajta taktika sajnos, de remélem Béla megy vissza.
2011. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
azért szeretik a nézők mert ez az érdekes!! a balhé stb hülyeségek amit csinál.... gondolj vissza a monika showra annak is csak a sok verekedés meg veszekedés miatt volt nézetsége de amiután megtiltották h nem lehet leadni a verekedéseket benne utánna vége is lett a műsornak
2011. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
19:43as vagyok énis bécinek szurkolok am
2011. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg sokan azért szeretik, mert ő csinálja a legtöbb showt bent.

Nekem nem szimpatikus, remélem kiesik, nekem nem hiányozna, az biztos.

2011. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem szimpatikus, nem tetszenek a gerinctelen taktikái, az hogy barátainak nevezi azokat az embereket, akiket ugyanúgy kibeszél aztán mint bárki mást, ugyanúgy hátba támadja őket, ahogy bárki mást... mindent megkapott odabent, szerintem talán ő kapta a legtöbb törődést kintről (találka, telefon, stb), még is Anikóval kavar mert neki szeretethiánya van... szerintem iszonyat gáz... Bécit sem csípem annyira, de ha olykor nagyképű is, legalább kimondja amit gondol, és nem csak játszik az emberekkel odabent...
2011. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se szimpi, akinek az annak egyszerűen azért mert a hülye balhés majmot szeretik nézni, más kérdés h mit szólnának ha nekik kéne elviselni ezt a tuskót.


Ma is ő beszél a barátságról Bécinek. Ő aki igazából magasra tesz Évára is Szandira is, Alekra is. Őt is csak a nyeremény érdekli, mint a Bécit, csak ő közben barátságot színlel 3 embernek köüzben meg kidumálja őket a háta mögöt.. Béci legalább nem áltat senkit.


Olivér egy ismerőse momndta hogy Oli a való életben szóban se állna egy Alekosz fajtával odabent meg eljátsz a fene nagy barátot.

2011. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem, remélem Béci megy vissza, és neki van igaza, hogy a villába nem barátkozni mentek be, mert lehet a végén a baráttal kell megmérkőzni.
2011. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Huuu eddig nagyon ugy tunik beci megy vissza :D

Hajra Beci!!!!

2011. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!