Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van kedvenc reklámotok? :-)

Van kedvenc reklámotok? :-)

Figyelt kérdés

Szóval vannak nagyon gagyi reklámok, de vannak aranyosak, szépek is.Jo zenével, persze. Van kedvenc reklámotok? Ha igen, melyik az, melyik adón s miért a kedvenced?


Ja, az en kedvenceim az OTP bankosak a TV2-on, meg a Discovery Channel-es "Ignorance is bliss"


Varom a véleményeket, válaszokat!


2010. nov. 28. 16:28
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
nekem az új heineken reklám tetszik ami most sokat fut a tv-ben, vicces szerintem
2011. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
sörreklámok közül a legjobb sztem
2011. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
a reklámzene témával egyetértek! sokat tud dobni egy reklámon nagyon! Ezért is az új kedvencem a heineken reklám. Alapból bírom az Asteroids együttest, de ezt a számot különösképpen!
2011. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Igen nekem az emesés is tetszik,mikor mondja,hogy "Metált birod?" :):):):)Meg az a hotel hitel,sütő hitel az is jó...

Én még emlékszem arra,hogy "én vagyok a nagy a nagyon nagy"

azt annyit utánoztunk régen...Meg volt olyan is régen,hogy "én vagyok a kistehén,ülök a fa tetején,lábamat lógatom én"

Arra emlékeztek????

2011. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:

A kistehénre ki nem emlékszik? :D Főleg szigetlakók közül... :P Még egy zenekar is kinőtte magát ebből az érából az ő nevét felhasználva (Kistehén Tánczenekar), bár nekik csak 1-2 igazán jó daluk volt, azóta már nem nagyon zenélnek együtt, de az utódzenekaruk annál jobb! :)


Amúgy az Asteroidsnak a teljes neve "The Asteroids Galaxy Tour" és a The Golden Age c. dalukat adják elő! :)

2011. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
A Kistehén Tánczenekarhoz nekem is volt szerencsém. Még tavaly felléptek egy szórakozóhelyen, ahol épp dolgoztam, szóval én úgymond kényszerűségből hallgattam, és nekem személy szerint nem is igazán jött be, de nagyon nagy hangulatot csináltak, és fergeteges este volt. A hangulaton múlik minden. Régen rossz az olyan marketing, aminél ha meghallod zenét, vagy szlogent, elmegy az életkedved. Ha valami felvidít vagy megmosolyogtat, arra vevő vagyok!:D Ezzel szerintem mindenki így van!
2011. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
Ha jelenlegi kedvencről van szó akkor nálam is egyértelmű a Heineken előnye, ellenben ha minden idők kedvencét kellene megemlíteni akkor már nagyon nagyon régen volt egy energiaitalos reklám nem a szárnyakat ad, hanem egy totál másik nagyon pörgős volt és annak is szintén a zenéje fogott meg! valahogy engem azzal lehet elkapni... :/ :D
2011. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:

Nekem most az Adidas reklám a favorit: http://www.youtube.com/watch?v=xWv1Wa9gybo


utána pedig szintén a Heinekenes reklám és szintén a Golden Age miatt. Hiába na egy nagy film is nagy zenével válik tökéletessé :)

2011. márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
Szerintem a Heinekenes reklámban kizárólag a zene értékelhető :) Eddig szerintem ez a leggyengébb reklámjuk...
2011. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

Heineken reklámokból nálam a Brad Pittes a fav;)

Bár a mostaniban se rossz a pasi az Asteroidsosban, csak hát.. Brad Pitt, az Brad Pitt :)

2011. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!