Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tetszett Király L. Norbi mai...

Tetszett Király L. Norbi mai előadása (XI.27. )?

Figyelt kérdés
Drukkolsz neki?
2010. nov. 27. 20:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%

Nem!!!

Annyira szánalmas, hogy ezzel a hanggal ő még itt van. Elég ha egymás mellé állítjuk a V. Csabával, vagy bárkivel a versenyzők közül. Mindenkinek van hangja neki nincs, csak az az idióta mozgása, amivel le tud venni embereket a lábukról. Remélem most kiesik.

2010. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát, az tényleg kiderült, hogy hangilag nem ott van, ahol a többiek, de van benne egy nagy X-faktor, és ez teszi szórakoztatóvá!
2010. nov. 27. 21:10
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Igen, nagyon jó volt :)
2010. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%

Azt nem értem, hogy ő még miért van bent. Jó hangulatot csinál, aláírom, de hangilag egy nagy nulla és ide hang is kell! A másik dolog a környezetemben és az interneten sem szeretik kivéve 1-2 embert, de akkor ki szavaz rá? Tuti le van már zsírozva, hogy ki fogja megnyeri.

De hogy Nikolas és Wolf Kati párbajt nem vártam. Mindkettő jó volt ma.

2010. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
sosem tetszett! Be se válogattam volna..
2010. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
A természet nagyon kibabrált vele. Szinte mindent megadott neki, hogy sikeres énekes legyen kivéve a hangot.
2010. nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%
nagyon tetszett
2010. nov. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Egyetértek. Semmi hangja nincs, nem való ide. Nem is tudom Keresztes Ildikó mit van annyira oda érte. Egyik csodás éneklésért nincs annyira oda, mint azért a nyomorék gyerekért. Benne van az x-faktor???? Na ne röhögtessük már ki egymást. Milyen x-faktor van benne? Az a mozgása? Hát olyat akárki elidétlenkedik a színpadon szerintem. Ennyit még én is el tudok játszani, felmegyek, bohóckodok egyet, elnyavalygok hamisan egy számot aztán már x-faktor vagyok? Röhejes. Kati helyett neki kellett volna kiesnie...meg igaza van az egyik válaszolónak. Be se kellett volna válogatni.
2010. nov. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%

Nem.

Nincs is szó a produkciójára,egyszerűen sértette a fülem,szörnyű volt,rejtély hogy miért van még bent.

2010. nov. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

Én tökre bírom! Egyszerűen szórakoztató, még ha csak ez a művi mesterségesen rekesztett hangot is tudja produkálni! Egy egyéniség! Alig várom mindig, hogy láthassam a produkcióját! Feldob, megnevettet! Kell ennél több?

Ezt leszámítva meg a V. Csabinak is drukkolok!

2010. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!