Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak nekem olyan ellenszenves...

Csak nekem olyan ellenszenves az X Faktorból Wolf Kati?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem ellenszenves, én kifejezetten kedvelem. Bár nem ő a kedvencem, de szeretem.
2010. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor Feró bejutatta a 12be én egyáltalán nembírtam... Ellenszenvesnek tünt... Aztán az élő adások során egyre szimpatikusabb, csodálatos hanggal, már ott tartok h a kedvencem! :DD
2010. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

egyik legjobb, mi a bajod vele?

nekem az a kis 19éves kislány akinek már gyereke van egy feketétől, sodeinde dorka. nekem ő a legellenszenvesebb. már elegem van belőle, hogy KI*OTT HAMIS, de mégis bentmarad és a jók esnek ki miatta mert neki most született gyereke. (jajj hova szarjak.) ez olyan megható vagy mi játszódik le ilyenkor az emberek agyában?

2010. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem szimpi volt eleinte, és a jó hangját se vonom kétségbe, de valahogy az arca nekem annyira mesterkéltnek és számítónak tűnik.A múltkor vettem észre rajta, mikor a zsűri beszélt hozzá.Mondjuk amennyire nem csípem ott némelyiket, lehet, hogy én se vágtam volna különb arcot...

:-)

2010. nov. 13. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
nekem is ellenszenvesnek tűnik.. maga a mosolya, meg a nézése, meg ahogy beszél.. és nem is tartom olyan jónak a hangját..
2010. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Hű, én nem nézek TV-t, de rákerestem a fényképére:

[link]

Ő az?

Szegénykém, nagyon ronda.

2010. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ő az, de nem az volt a kérdés, hogy mennyire szép vagy ronda. Nekem nincs bajom vele, nagyon szépen énekel, és nincs olyan, ami irritál benne. Viszont egyet értek az egyik előttem szólóval Dorkát illetően. Engem már nagyon idegesít, ahogy ajnározzák. Korábban szimpatikus volt, aranyos, kedves, bár akkor is használtam a fülem, és feltűnt, hogy bűnhamis folyamatosan, és már kb. 1 hónapja hazaküldtem volna, vagy be se tettem volna a döntősök közé, hiába aranyos. Ez nem szimpátiaműsor. De mostmár eljutottam odáig, hogy tisztára ellenszenves lett attól, hogy még mindig ott van, mert a nézők szavaznak rá, mert olyan cuncimunci kisbabája van, vagy nem tudom mért, mert hogy nem a hangjáért, az is biztos. Olvastam egy cikket, ahol megkérdezték tőle, hogy mennyire jó, hogy mindig ott van a biztos továbbjutok közt (ez még a párbaja előttről volt). És akkor azt válaszolta, hogy szeretné, ha az emberek nem csak a bájos anyukát látnák bennem, hanem azt is, hogy tudok énekelni. Na ez kiverte nálam a biztosítékot. Inkűább örüljön neki, hogy az anyát látják benne, és nem azt nézik, hogy hogy énekel, mert akkor már nem lenne ott. Ez a szerencséje. És tényleg a jók kiesnek, de ő még mindig ott van.
2010. nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!