Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki fog ma kiesni...

Szerintetek ki fog ma kiesni a Megasztárból és kivel áll a zsűri elé? És kit szeretnél hogy kiessen? Ugyanez x-faktorban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 17:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem vagyok olyan biztos Melinda nyerésében, mert egyre közelednek hozzá a többiek %-ban.
2010. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Érdekes módon mégis ö az elsö aki továbbjut mindig..
2010. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én szeretem Melindát, de remélem nem nyeri meg! Ti el tudnátok képzelni koncertezni és CD borítókon pózolni? Nem egy sztáralkat, de amúgy jó hangja van és győri, úgyhogy azért szurkolok neki!
2010. nov. 12. 17:48
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ötletem ki esik ki de jó lenne ha Melinda húzna már haza mert nagyon idegesítő a hangja, messze van ő Susan Boyle-tól.
2010. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha CD-t nem is csinál, de bevállalja egy PlayBoy CoverGirl szerepet simán :D
2010. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Miért? Tabáninak is sikerült. Van lemeze és koncertezik.

Jah, hogy nincsenek botrányai? Sajnálom, hogy van akinél erre van igény és csak emiatt veszi észre, hogy létezik.

2010. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!