Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Jóban Rosszban hanyadik...

A Jóban Rosszban hanyadik epizódjában van az amikor Petra rosszul lesz a Kék Macsekban és Lucára dől?

Figyelt kérdés
Hiába keresem, semmi találtat. Pedig rémlik ilyen rész. Luca és Petra éppp a Macsekban ettek (talán vagy a házukban), és Petra hirtelen meleget érez, reszket...majd Luca karjába dől. Légyszi, valaki segítsen, nem találom. Hátha valakinek beugrik :D...Holdponton nézem a leírásokat az epizodoknak de semmi....valahol az elején kell lennie amikor a rezidensek jöttek.

tegnap 14:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Na nem számít, pont ahogy kiírtam a kérdést, megataláltam, pedig annyit kerestem XD...most fölöslegs volt a kérdés. Hogy emlékeztessem magam 3927.epizód!
tegnap 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!