Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol tudom megkeresni azokat a...

Hol tudom megkeresni azokat a sorozatokat, amikre csak halványan emlékszem a gyerekkoromból?

Figyelt kérdés
Van egy-két sorozat, amikről tudom, hogy melyik csatornán mentek/ kik voltak a szinkronhangok/ hogyan hívták a szereplőket, de mivel nem annyira népszerűek, csak egy réteg láthatta őket, ezért a neten sehol nem találom, hiába keresek utána. Szerintetek hol találhatom meg őket? Vannak ilyen oldalak vagy valami, ami segíthet?

máj. 30. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
melyik évtizedről beszélünk nagyságrendileg?
máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2010 körül, inkább utána. De mivel amerikai sorozatokról von szó, a megjelenési idejük nyilván korábbi.
máj. 30. 14:54
 3/9 A kérdező kommentje:
*van
máj. 30. 14:56
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nyilvánvaló ötlet, de próbáltál úgy rákeresni, hogy "imdb tv shows from [pl 2009]" úgy listázva kiadja az azévi amerikai sorozatokat.
máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Hát jobbat nem tudok, mint h nézz át TV műsorokat akkortájról:


1) [link] - itt 2007-ig vannak, viszonlyag könnyen használható


2) [link] - itt mint a link is mutatja, 2015-11-30-tól napjainkig - ha nem akarsz klikkelelgetni a linkben atírod a dátumot


3) nem tudom mikortól, de napjainking. macera keresni, a fenti linkátírós trükk nem használható, de most próbaképpen sokat gyorsen klikkolva az "előző hét" gompra kb 3-4perc alatt eljutottam 2007 ig, másszóval a előzó 2 link által nem lefedett évek is benne vannak.

[link]


kalappal

máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
De ha ide felrakod őket nagyjából hogy mikre emlékszel elég sokan tudnak segíteni.
máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hintalow ***** válasza:
62%
Mondjuk azt nehezen hiszem el, hogy szereplőnevekre rákeresve nem találnád meg őket, vagy szinkronizált nevekre emlèkszel?
máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
ide már nem érdemes válaszolni, minden értelmes válasz lepontozva
máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
ISzDb-n rákeresel a szinkronszínészre, kiválasztod a nevét a "Találatok a magyar hangok kategóriában" és rákattintasz arra, hogy munkásság. Lehet még szerepnevekre és színészekre is keresni stb...
jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!