Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kimaradok valamiből hogy...

Kimaradok valamiből hogy nincs netflix-em? Gyerekkoromban nem volt kábel tv-n, és kimaradtam sok

Figyelt kérdés

mindenből.

Zene csatornák, klippek, tudományos műsorok stb.



2021. dec. 19. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Kimaradni nem fogsz úgy gondolom semmiből, szimplán nem feltétlen fogod érteni, ha körülötted a sorozatokról beszélnek, amik ott vannak fent és népszerűek manapság.
2021. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami azt illeti, ha nagyon be akarod pótolni, akkor vannak torrentoldalak is, ugye...

De ha van közeli barátod, úgy tudom, hogy bizonyos netflixes előfizetéseknél meg lehet osztani másik kb. 2 emberrel még az előfizetést, vagy a fiókot, nem tudom hogy van, én az előbbi verzióval élek. Megjegyzem pont amiatt, mert akit még eltartanak, az nem tud magának ilyen kiadást csinálni, de én sem akarnék kimaradni semmiből. Sokszor jó téma lehet egy-egy sorozat, főleg új embereknél.

2021. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Nem maradsz ki semmiből.

A Netflixen kb pár valamirevaló sorozat van.

Stranger Things

Nyerd meg az életed

Aztán ki is fújt, messze nem olyan minőségi, mint ahogy élő van adva.

Rengeteg a szemét, nulla tartalom.

2021. dec. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem is értem ezt a kérdést igazából, mert több filmes oldalra (sorozatbarat, onlinefilmek) egyből feltöltenek minden Netflixes filmet meg sorozatot. Nekem sincs, de minek fizessek érte, amikor az interneten minden fent van? A netflix gondolom csak egy kényelmi funkció, de nekem van AdBlocker-em, reklám nélkül lehet bármit nézni pár kattintással.
2021. dec. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Az agyhalálból maradsz ki legfeljebb. :)
2021. dec. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-assal teljesen egyetértek.

van néhány jó tartalom, de a többi teljesen üres semmi

2021. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ázsiai tartalmak jók.
2021. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!