Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki örül Domokos Fanni kiesésének?

Ki örül Domokos Fanni kiesésének?

Figyelt kérdés
Múlt héthez képest szerintem most nagyon jó volt ma. Sajnálom... : (
2010. okt. 23. 22:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
30%
Borsódzott a hátam attól a sipákolásától!
2010. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
69%

Azért utálják Fannit sokan, mert még mindig ott tartanak az "értelmesek", hogy KAtica, Enikő vagy Jenifer kellett volna helyette....

Én sajnáltam, hogy kiesett, mert nekem csak az ő előadása és Nikolasé tetszett, a többi nem. Most sokkal jobb volt mint múlthéten. A múltheti alapján őt küldtem volna haza, de most nagyon jó volt. Nekem amúgy is szimpi volt és sajnáltam is, mert sokan utálják.

Az a baj, hogy nem a hang és tehetség alapján szavaznak az emberek, hanem szimpátia alapján. Ott van a Norbi, akinek hangja 5-ös skálán nálam 1-es, mégis sokan szeretik, mert jópofa gyerek. Lehet, hogy aranyos és szórakoztató az előadása, de akkor sincs hangja. A lassú dalokat pedig el kéne felejteni, mert borzalmas volt. Pont azért mert az nem volt benne amit tud, csak ének, és nem az az erőssége. Azért Keresztesnek sikerült elhitetnie sokakkal, hogy milyen jó volt. Még jó, hogy a többi mentor nem volt elfogult.

2010. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én is örültem,hogy kiesett,de nem azért,mert még mindig a Dzsennifernél tartanék vagy ilyesmi...Egyszerűen nem szerettem a Fannit az elejétől kezdve.
2010. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

engem irritált a nyávogása


örülök h kiesett

2010. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap tetszett mind a két szám amit énekelt, a múlt hetinél sokkal jobb volt. Sajnáltam, hogy kiesett.
2010. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én már a multhéten őt küldtem volna haza!!!!
2010. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Na és mi van akkor, ha valaki nem utál egy teljesen idegen embert, hanem egyszerűen csak nem tetszik a hangja vagy az, ahogyan énekel? Nem kellene ezt véresen komolyan venni.
2010. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én örülök.
2010. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!