Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek, jól döntött...

Mi a véleményetek, jól döntött a zsűri a mai Megasztárban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 00:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért a megasztáron kívül is lehet zenélni és sikeresnek lenni!
2010. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tényleg rosszul döntöttek! Bár az Adam´s comedy tényleg nem volt most jó formában, meg a dal is lehet nehéz volt, de amúgy mindig fantasztikusak és egyediek voltak! Én megsirattam őket! :(


Annácskával meg olyan, mintha kivételeznének, mert kicsi! Már a Claudia is úgy mondta, hogy vajon a zsűri a 11 éves Patai Annácska álmait töri össze, vagy az Adam´s comedyt szavazza ki! És már amúgy is idegesítő, hogy Anna mindig mosolyog, már nagyon túlzásba viszi! És soha nem is kritizálják, mindig csak dícsérik! Nagyot csalódtam bennük!

2010. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Lehet, h a Megasztáron kívül is van élet de biztos lemezszerződést kb az első 3 v talán 5 helyezett szokott kapni. A többi versenyző eltűnik a süllyesztőben, ha csak nem hódol be a tingli-tangli tini zenének. Remélem az Adam's nem fog. Sztem csak a rossz dalválasztások miatt nyújtottak gyengébb teljesítményt. Hát mind1 akkor is nevetséges, h egy kislánynak adtak belépőt egy felnőtt világba, a felnőttek helyett... vicc...
2010. okt. 16. 16:24
 14/14 anonim ***** válasza:

Annácska 100x jobb volt az Adam's-nál, mégis úgy gondolom, egy kislánynak nincs keresnivalója egy felnőtt mezőnyben.Az Adam's egy rakás sz@r, én a 24-be se tettem volna be, de ez magánvélemény.Andreasnak meg kurv@ra nem kellett volna kiesni, az egyik legtehetségesebb volt Kökény mellett.

Kökény és Saunders közt fog eldőlni (remélem), Melinda ha nyerne, túlságosan hajaznánk a külföldi tehetségkutatóra (gondolom tudjátok miről beszélek), valamint Tolvai Reni is egy raklap............

2010. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!