Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek, jól döntött...

Mi a véleményetek, jól döntött a zsűri a mai Megasztárban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 00:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dönteniük kellett, de amúgy egyik sem volt jó, nem csak a kiesőkre gondolok!
2010. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon megijedtem, hogy Annácskát kiejtik, szerintem ő az egyik legjobb. A másik Kökény Attila. A többiek nem érnek egy forintot sem.
2010. okt. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Na igen Anna és Attila a legjobb, a többiek nullák, de ezt nem hallják a nézők és a zsűri?!
2010. okt. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
azok az izék, akik kiestek, ritka sz@rok voltak, nem kár értük!
2010. okt. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ma 00:22

Nem tudom, sokszor miért dicsérnek annyira valakit, aki nyilvánvalóan sz.r volt (ma pl. Tolvai Renátát, meg Ivettet), elgondolkodom, hogy most én hallok ennyire félre, vagy a zsüri...

2010. okt. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem tv-ben teljesen máshogy hangozhat, mert én is furcsállom néha. (Pl. vmi baj van a hangosítással vagy nem tudom, nem értek ehhez.)

Szerintem az Adam's comedy baromi jó , nem nekik kellett volna kiesniük, bár a mai produkciójuk volt a legrosszabb. Egyébként tuti, hogy bunda van a dologban.. (Ezt nem pont a két utolsóra értem, hanem egyébként..)

2010. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze nyilván más élőben, de gondolom azért nem annyira nagy az eltérés...de ma a két énekes közül a többi nem volt jó!

Lehet szimpátia is, mert van aki, ha elsőre nem fog meg akkor énekelhet bárhogyan!

2010. okt. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem Tolvai Renáta tegnap nagyon jó volt. A múltheti gagás bohóckodása után nekem ez meglepően jó volt.

AZ Adam s tényleg elég gyenge volt tegnap, de ha összességében nézzük ügyesek.

2010. okt. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem a zsűri állandóan rosszul dönt. Múltkor nem Andreasnak kellett volna kiesnie, tegnap meg nem az adamsnak. A legelső adásban meg nem a Bettinek. Én nem tudom a fülükön ülnek ezek? Én értem, h az Annának jó hangja van meg kislány ezért nem akarják megbántani, de akkor is mit gondolnak? Úgy el fog tűnni a kiscsaj a süllyesztőben mint a Tóth Lüszi! Lehet, h tegnap Ádámék nem voltak olyan jók de basszus megkapták Britney legprolibb számát ami létezik, szerintem kihozták belőle a maxot. Itt nem csak azt kéne nézni, h az adott adásban ki volt a jobb, ha nem a jövőre is kéne gondolni. Lehet sokan nem szeretik azt a stílust amit az Adam's Comedy játszik, de ettől függetlenül igényes amit csinálnak és sztem ebbe a moslékba amit magyar zeneiparnak nevezünk kellenének az ilyen színfoltok. Egyszerűen nem tudom megérteni a zsűri logikáját... Az, amit az Ádámék csinálnak őszinte és komolyan gondolják. Nem tudom de nekem olybá tűnik, h az Anna nem is igazán fogja fel, h mi történik vele és mi a tét. Elénekelget meg eltáncikálgat de ennyi. Aranyos meg kedves meg jókedve lesz az embernek tőle, de ha vége a megának úgyse lesz belőle semmi. Adam's Comedyből lehetett volna, de így kétlem, h lesz... nem tudom engem felháborított ez az egész nagyon... Jó volt, h végre vannak egy együttesek. Amelyikből ki lehetett volna hozni vmit, azt kib*sszák. Már csak a gipsy bóhócok maradtak. Persze az is jó, de mást nem tudnak játszani... Dühös vagyok XD
2010. okt. 16. 11:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Sztem jól. Az Adam's harmatgyenge volt. Teljesen egyetértettem Friderikusszal.
2010. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!