Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen magyar tévécsatornákat...

Milyen magyar tévécsatornákat lehet nézni okostelefonon online? És hogyan?

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Utána kell járnod, hogy a szolgáltatód biztosít-e mobiltv lehetőséget. A kínálat szintén a szolgáltatótól függ.
2023. jan. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez fizetős vagy ingyenes a szolgáltatónál?
2023. jan. 7. 00:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam, utána kell nézni, hiszen szolgáltatónként eltérő lehet. De általánosságban, amelyik szolgáltató biztosít mobil TV lehetőséget, ott a kábel TV előfizetésen felül nem kell fizetni rá. De ha jól tudom, Pl. a Telekom mobil TV szolgáltatására külön is elő lehet fizetni.
2023. jan. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó. Köszönöm. Azt hittem, hogy van ingyen, online.
2023. jan. 7. 01:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Bizonyos csatornák elérhetők ingyen online, de ezek általában az állami csatornákra korlátozódnak.


A Mindig TV Go-ban az állami csatornák, néhány vallási csatorna, a Jazz TV, a Pax TV, a Heti TV, a Balaton TV és egy E-Sport csatorna érhető el.


A Yettel TV esetében nem tudom most hogy van, mert én régebben regisztráltam, illetve Yettel előfizetésem is van, szóval lehet ezért ingyenes a Start csomag, abban szintén az állami csatornák, a FEM3, az Izaura TV, a Zenebutik és a Life TV ingyenes.


Van az ITT/OTT TV, ott is az állami csatornák mennek ingyen, a Bonum TV, és helyi tévécsatornák.


A Telekom TV Go-nak is van ingyenes csomagja, de az tényleg csak az állami csatornákat tartalmazza.


Mindegyik szolgáltató esetében van lehetőség előfizetési díjért magasabb csomagra váltani.


De ahogy az előző hozzászóló is írta, elég sok olyan szolgálatató aki biztosít vezetékes internetet és tévészolgáltatást egyben, ott van valamilyen alkalmazás, pl a Telekom TV Go, ha nem külsősként regisztrálsz, mert náluk van vezetékes tévé és internetelőfizetésed, a Diginél a Digi Online, vagy a Vodafone-nál most nem tudom mi a neve, még a UPC-s időkben Horizon Go néven futott az a telefonos alkalmazás amivel "magaddal vihetted" mobiltelefonon, tableten vagy akár még Androidos TV-re is az adásoknak egy részét, ami a kábeltévén elérhető.

2023. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, igazán rendes vagy!
2023. jan. 7. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Ingyen van ATV és Hír TV (mindkettő 1 órás késéssel), és Euronews a saját oldalán, vagy a YouTube-on.
2023. febr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2023. febr. 19. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!