Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek igaz, hogy ők...

Szerintetek igaz, hogy ők nyerik az ázsia expresst?

Figyelt kérdés
egy ismerősömtől ( ott volt kint a forgatáson) azt hallottam, hogy Győziék nyerik, de sztem csak szivat. szerintetek?

2022. okt. 21. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Győzike nyafog, Bejja asszony veszekszik, ezzel akarják megnyerni? Nem, nem ők lesznek a győztesek.
2022. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is ő nyerik meg, de biztos sokáig eljutnak. Mert mindig azok a párok esnek ki leghamarabb akik legkevésbé ismertek az összes közzül meg akik nem igazán növelik a nézettséget. Nyilván tudják, hogy a Gáspár házaspár miatt több a nézettség nem véletlen hívják őket műsorokba folyamatosan.
2022. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ebben van valami foleg hogy a direkt feszkokat csinal megsertodik a semmire. en csak az 1est lattam ott tok eselytelenek voltak pl a 2 lany de meg az 1fiu 1lany is a 2 pasival szemben ott sejtettem h erofoleny miatt ok nyernek. Szerintem Bea tul lassu ahhoz h nyerjenek mindig mondja h varjal mar meg es tok le van maradva:D hat igy nehez hajszazni szerencsejuk hogy most megusztak lehet direkt tobb tesztat kaptak hogy ne kelljen hajszazniuk szerintem eloszor a szineszparosok esnek ki esetleg az uj szerlmespar aztan a gyoziek
2022. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!