Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Exatlon! Mit gondol a Krisztia...

Exatlon! Mit gondol a Krisztian-Jodi parbajrol?

Figyelt kérdés
2022. márc. 11. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Én szánalmasnak tartom az egész helyzetet mindenki oldaláról. Eleve én a szerkesztők helyében úgy oldanám meg a párbajt, hogy kiválasztás helyett automatikusan a két legrosszabb statos megy. Akkor nincs hiszti, hogy ki miért azt az embert küldi (Bogi-Dorci), meg nincs ez a "taktikának" nevezett valami, amikor a mezőny legjobb játékosa "feláldozza" magát a mezőny leggyengébbje ellen. Zozo szintén gáz, hogy mindig hangoztatja, ő nem fél a párbajtól, de valahogy mindig megússza. Dávid meg ennyire félne Joditól, hogy ennyire gerinctelen, hogy elnézi Krisztiánt, ahogy hagyja őt nyerni? Krisztián meg hiába hangoztatja, hogy ő egyben akarja tartani a csapatot, Dávidot csak azért viszi magával, hogy az egyéniben eggyel kevesebb ellenfele legyen.
2022. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Baxki ugyanez a gondolatmenetem
2022. márc. 11. 23:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
igazából bogi hozta fel a taktikai ötletet, krisztiánék meg kaptak rajta mert miért is ne? Ahogy Kata mondta ennek a 4es párbajnak igazából ez a lényege.
2022. márc. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Ne legyen elfelejtve azt sem, hogy ez egy taktikai játék is. Ha van rá lehetőség és a szabályok sem tiltják miért ne.

Mellesleg Bálint jobb ha hallgat, mert hirtelen elfelejtette a tavalyi Livi-Dóri párbajt. András pedig a leggyengébbeket tudta párbajban legyőzni, igaz hogy tud meglepetéseket okozni, de az erkölcs csőszködés nem áll jól neki. 💁🏻‍♀️

2022. márc. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érthető logikus döntés volt. Akit nem értettem az Fater, mi a francnak hitegette Jodit hogy meglépi ő is ezt a taktikát aztán hátba szúrta, semmi értelme nem volt csak Jodit agyát bszta fel vele. Ahogy láttam Jodi tiszta ideg volt már de nem Krisztiánékra haragudott hanem inkább a saját csapatában csalódott
2022. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Igazából nem az a baj, hogy taktikáztak, hanem az, hogy ez jelen helyzetben teljesen felesleges volt. Dávid is ugyanúgy 4-0-ra legyőzte volna Jodit. Semmi kétség nem volt efelől, hogy a héten Jodi távozik, bárki is legyen az ellenfele. Ahelyett, hogy ment volna Zozo, mint 2. legrosszabb statos és Dávid legyőzi a végén Jodit, így mindketten kapnak egy kis löketet a párbaj után. Helyette Krisztián "beáldozta" magát a 3 medáljával az évad egyik, ha nem leggyengébb játékosa ellen, és ezzel hírtelen az egekbe van magasztalva, mekkora hős megmentő, hogy ezt megtette. Kb ugyanaz a szint, mint mikor a 3. évadban Anna szintén felajánlotta magát a párbajra pilla Zsófi ellen, hogy Vivi biztos bent maradjon, mintha amúgy Zsófi bárki ellen vissza tudott volna jönni. Teljesen felesleges kavarás volt mindkettő. Azt meg szintén nem értettem, hogy eleve tudták, hogy mindenkinek egyértelmű mit szeretnének, akkor Krisztián minek terelte a szót állandóan, hogy ő belead 100%-ot Dávid ellen is, meg hogy épp fájt a lába azért vesztett, stb.
2022. márc. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

szerintem vér ciki volt

gondolok pl arra, hogy Krisztián mindenféle kamu kifogásokat gyártott, hogy éppen mi volt a baj az adott futamával

tisztán lehetett látni, hogy mire játszanak, de ahelyett, hogy azt mondták volna, hogy igen ez szándékos volt részükről, játszották a meglepettet

Dávidban pedig csalódtam, egy töketlen szerencsétlen, aki nem képes megvívni a saját harcát és viszakozott egy olyan szituban, ahol egyértelmű volt, hogy ez a párbaj őközte és Jodi között fog zajlani

sajnálom Jodit, de sajnos minden úgy történt, ahogyan arra számítani lehetett

2022. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi az Hogy Exatlon. Mi nem süllyedünk olyan mélyre hogy nézzük.És ti?
2022. márc. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Ezt tuti, hogy a szerkesztők találták ki. Kell a műsornak a dráma.
2022. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
#9 egyébként igen
2022. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!