Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az x- faktoros gitár törős...

Az x- faktoros gitár törős Hörcher Lászlónak mennyi fizetnek?😂

Figyelt kérdés
Tuti, h kap pénzt érte, h minden évben megcsinálja a bulit🤣

2021. nov. 8. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy túl sokat, vannak olyan marhák akiknek elég, hogy benne lesz a tévében.
2021. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ő már örökre az x faktorok réme lesz szerintem :D Amíg él tuti minden évadban benne lesz és kiosztja az aktuális "mmmentorrr garrrrnitúrát és Gáspár security-t" :D Az komoly volt amit most táborban leművelt. Új neve széktörő "Horrorka" Hörcher László. :D
2021. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán el tudom képzelni hogy semmit. Csak az 5 perc hírnévért csinálja.
2021. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit :) Vannak ilyen emberek
2021. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
25.000 ft/óra
2021. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ramiz ***** válasza:
89%
Inkább ingyen reklám neki. Festő- és képzőművész alapból, lehet így több figyelmet kapnak a munkái. Anno Nagy Kriszta (Tereskova) is hasonló módon csikart ki érdeklődést a kiállításainál.
2021. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

@Ramiz


én láttam valami videó részletet a performanszából, de pl. ezt hogy "Festő- és képzőművész" csak most tudom tőled. Meg az ilyenek valószínűleg a legalja önjelölt "Festő- és képzőművész"-ek, akik így akarnak maguk körül hírverést csinálni.

2021. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ramiz ***** válasza:
100%
A HL-t talán onnan lehet ismerni, hogy régebben dolgozott pár hazai hard rock meg metal zenekarnak, és ő készítette el az album-borítójukat.
2021. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Xfaktoroskodtam egy időben és simán odatolják magukat, sőt át is veszik az irányítást ha nem figyelünk. Viszont vannak jó arcok is akik tudják hogy esélyük sincs de szórakoztatóak és az jó.
2021. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nehogy az legyen a vége, hogy még Ő fizessen!
2021. nov. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!