Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért szidják Csobot Adélt az...

Miért szidják Csobot Adélt az emberek?

Figyelt kérdés
Szerintem jó mentor és jó döntéseket hozott! Mi bajuk van vele az embereknek?

2021. nov. 7. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Szexi, értelmes, vidám. Ez a hármas kombó a magyar ember nemezise. Mindenkit utálnak, aki rendelkezik velük.
2021. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Mindenkivel bajuk van.

Folyton megy a verseny, ki mond egy poszt alatt valakire bántóbbat.

Fordított esetben nem tudom,mit szólnának

2021. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk azért, mert szakmailag nulla?

- Nem nyert versenyt.

- Nem nyert díjat.

- Nincs egy ismert száma sem.


Zsűriként ő olyan, mintha egy rendőrsuliból kibukott, jelenlegi biztonsági őrt, megtennél belügyminiszternek.

2021. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Édelegve, magát riszálva mondja, amit nem tud, játssza a primadonnát, pedig csak egy határontúli feltörekvő.
2021. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aki nem veszi észre hogy itt már a zsűri csak egy kirakat, az vegyen szemüveget. Édes mindegy ki ülne ott, mert igazából nem ők döntenek a versenyzőkről. A fülükbe van súgva kisezernyi dolog. 0 hanggal hogy jutnának már be egyesek, ilyen Crush meg a műkörmös pasi meg Hegyih stb. 2021-ben az esélyegyenlőség révén minél színesebb kell legyen a paletta, a tehetség már másodlagos. Annak írtam le aki nem veszi észre. Adél meg a többiek is csak kirakat, nem őket kéne hibáztatni, hanem a csatornát hogy idáig fajultak.
2021. nov. 8. 05:11
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Tegnap egy hamis hang és röpült az illető hölgy vagy úr. Nagyon helyesen, mert pl. a VVakárki nem is tud énekelni. Ez a szigor persze nagyon kiborította őket.
2021. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Mert valószínűleg nem szimpatikus nekik. Rossz formájú az álla, affektálva beszél, nem sokat tett le az asztalra.
2021. nov. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Csobot Adél énekes, de én többet hallom drámázni meg rikácsolni, mint énekelni.


Nekem magával a nővel semmi bajom, de a viselkedése a kamerák előtt zavar. Láttam már műsorokat, ahol házaspár is volt, mégsem a kettőjük magánélete tette ki a műsor javát.


Nekem ez a nő is túl harsány. Nem az a kategória hogy energiával töltsön fel hanem egyszerűen már sok nekem. Van az amikor kellemes valakinek a bohóckodását nézni, Adélnál úgy érzem, hogy megerőszakol vele.

2021. nov. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Arrol se tehet senko, ha csak morogva kepes beszelni, o se errol. Nem azrrt szuletett, hogy barki egyeni dolgait kielegitse.
2021. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!