Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki szerint végtelenül primitív...

Ki szerint végtelenül primitív az X-faktor az első képsorok alapján?

Figyelt kérdés
Én elképedve néztem a színpadias, túlzó hatásvadászattal megfogalmazott undorítóan nyálas bevezető képsorokat. Fogja ezt a sz@rt nézni valaki ???
2010. aug. 28. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is szánalmasak ezek a tehetségkutatók, de hát ez kell a népnek...
2010. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom milyen volt akezdet, mert nem érdekel.De igen, van aki azt bámulja!
2010. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Érekes, hogy 2 emberből 2 nem nézi...
2010. aug. 28. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem az ilyen jellegű műsorokat, de véleményt mondani az első 10 perc alapján nem lehet.


Aki pedig ilyen rövid idő alatt is tud véleményt mondani bármiről az vagy zseni vagy hazudik!

2010. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

az ma van???


egyátalán nem érdekel, ki nem állhatom ezt a sok ilyen-olyan kacat vernyákolós műsort, meg a sok szakértő pöffedéket. és még majd sztárok lesznek, na persze....


az egyetlen jó szombat esti műsor, az a szombat esti láz volt nekem, ott legalább a tánc újdonság volt, meg volt valami színvonala...


amúgy kösz hogy kiírtad, legalább ma sem fáradok a tv bekapcsolásával :-)

2010. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

a 2/2-höz csak annyit, hogy 3/3

amúgy aki nézi, és tetszik neki, nem hiszem hogy itt ül... :-)

2010. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
jah, és még annyit, hogy láttátok a reklámot? megint indul a való világ, jajj de jó :-(( ahol a több milkás házban, mindent eléd tesznek, de azért a "lét a tét"....
2010. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek. Annyira erőltetett, hatásvadász hogy rendesen felidegeltem magam rajta....meg ez a megjátszós zsűri, hogy teszik magukat már hogy ők mekkora ászok, meg milyen nagyszerű humorérzékük van, közbe meg előre megírt szerepek vannak. Hogy te leszel a buknó, te a védelmező, te a komoly szakember, te meg a cukí....mint az lenni szokott. Még a megasztár is jobb:P
2010. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: pontosan. Én is így látom. Pont én is ezt vettem észre többek között: a szándékos és előre marketinges szikével pontosan leosztott szerepeket. Ferónak pl. meg van engedve - az imidzséhez illeszkedően -, hogy néha kimondja a "szar" szót.... Annyira szánalmas...
2010. aug. 28. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!