Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A the flash-ban a két Nora a...

A the flash-ban a két Nora a két különböző videóban ugyanaz a személy, csak az egyiken idősebb "verzióban"?


2021. máj. 26. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Az első videóban Barry és Iris jövőbeli lánya, a másodikban pedig Barry anyja van.
2021. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2021. máj. 27. 11:10
 3/4 anonim válasza:
Szia! Ne haragudj de kijavítalak.A második videóban akit ti Barry anyjának hisztek, az valójában a Sebességerő,csak fizikai formájában így jelenik meg hogy Barry anyjára hasonlít.Nézzétek az 3.évad utolsó részét, ott is megjelenik Nora a végén,de Barry ott mondja el hogy ez nem az anyja, hanem a Sebességerő.
2021. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki nem hiszi Barry anyjának. De nem akartam semmi spoilert írni, mert nem tudtam hogy látta-e már a kérdező azt a részt, vagy csak rátalált a videóra (Mert ha látta volna, akkor valószínű nem születik meg ez a kérdés). Ezért egyszerűbb volt Barry anyjának írni, mivel attól még, hogy az maga a Speed Force, még Barry anyjának az alakjában van és nem a lányuk Nora idősebb korában. De ez így a kérdés feltevése után 7 hónappal már szerintem tökmindegy.
2021. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!