Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek igazi sztorik...

Szerintetek igazi sztorik amik a Showder klubban elhangzanak?

Figyelt kérdés
Például Hadházi Laci Mirtil cicás- beszívós története,vagy az ilyen kissé meghökkentőbbek?!
2010. aug. 8. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
lol dehogy igazak =D szted van olyan ember akivel minden héten annyi vicces történet megesik? =)
2010. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Cáfolnám az előzőt, szerintem igaz a többsége, de nem mind a mesélőkkel történt meg, mivel egymásnak is írnak szöveget, de kb. 70 % szerintem igaz, a többin meg kicsit szépítenek!:D
2010. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az alapötletek talán igazak és ezt tupirozzák fől és lehet nem a múlt héten történtek meg velük


+ ezek mindenből tudnak jó sztorit irni

2010. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Találtam pár hete Youtubeon Kiss Ádámról egy riportot asszem a frizbiben volt még 2 éve hogy ő egy igazi sztorit ki parodizál vagy hozzá tesz vagy elvesz meg olyasmi!

Szóval nagy része kitalált! Minjárt be is linkelem:


http://www.youtube.com/watch?v=pt_mXdnqQbQ


Utána a többi már ott van! Az én kedvencem Kiss Ádám :D

2010. aug. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem is van igazság alapja,csak kicsit átalakítják és viccesebbé teszik.pl ezek a metrós sztorik akár igazak is lehetnek,de lehet,hogy például kicsit át van alakítva.
2010. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az alapjuk lehet igaz, de nem hinném, hogy ennyi vicces dolog megtörténik egy emberrel. merítenek egy kicsit az életük ből, és másokéból is, de ezeket valószínűleg akkor találják ki, amikor nagyon unatkoznak.
2010. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem néhány dolog igaz.... de nem sok ilyen beteg dolog van :)
2010. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!