Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Utáljátok a Gálvölgyi sót?...

Utáljátok a Gálvölgyi sót? Semmi fantáziát nem találok benne.

Figyelt kérdés
Nem vagyok kimondottan Barátok közt függő, de valami mást is kitalálhattak volna helyette. A Bajor is elkezdte a Bajor sót, de rájött, hogy nincs rá kereslet.
2010. aug. 8. 20:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a reklám paórdiák jók, de a többi jelenet nagyon erőltetett..
2010. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

én nagyon szerettem

föleg amikor gyúrnak

háháh

2010. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem utálom, mert gyerekkorom jelentős részét kitette, de abban egyetértek sokakkal, hogy az évek során nagyon ellaposodott. (Bár mondjuk az a "Pénz, keresse a munkahelyén" poén vicces.) Az IHM show (és maga az IHM) sokkal jobb, ha parodizálásról van szó. A GV show semmit nem ér a stand-up comedy-hez képest. (Pont Gálvölgyi volt az, aki egyszer leszólta a sztendáposokat egy cikkben).


Röviden: a Gálvölgyi show nem jó.

2017. okt. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mit utáljak a Gálvölgyi són, amikor én mindig konyhasót használok?


Hehehehehehehehe poén...pont illik a műsor színvonalához. Komolyra fordítva a szót, nem utálom, de nem vagyok fanja. A "régen jó volt, most már csak erőltetett sz4r" kategória tipikus képviselője.

2018. aug. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bár ha jól emlékszem, volt valami erőltetett "poén" az ál-reklámblokkban a sóval kapcsolatban: "Kemény életét édesítse Gálvölgyi sóval" vagy valami ilyesmi.
2018. aug. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Máriám ! Ez a kérdés meg hogy került elő? :)
2018. aug. 6. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!