Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi történt a Disney chanellel?

Mi történt a Disney chanellel?

Figyelt kérdés
A napokban oda kapcsoltam... Kár volt. Azon nőttem fel, és most olyan értelmetlen sorozatok mennek. És mindegyikben 10-12évesek játszanak. Semmi maradandó. De a mostani disney filmek is botrányak. Régen olyan jó volt, most meg full lebutított, marhaságok.

2020. máj. 19. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Ma már 2 korosztály néz filmet (általánosítás, tehát ritka, de van kivétel) sorozatokat a tv-ben. Aki még túl fiatal, higy interneten találja meg azokat vagy túl öreg hozzá. Így nekik szól a mai csatornák műsorlistái.
2020. máj. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom ezt. Nagyon jó volt, még pár éve a disney :(
2020. máj. 19. 09:46
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Én nem nézem, így csak a magán véleményem tudom osztani. A csatorna főprofilja világszerte 6-16 éves korosztály, ebből az aktív néző is 10-12 éves. Nekik, az ő "szellemi szintjükhöz" gyártják a sorozatokat. Nem kell jó sztori csak legyen benne cuki csaj és cuki fiuból néhány, akire a gyerekek a "nyálukat csorgatják. Feltételezem sok lány akar egy-egy Disney "színésszel" összejönni. Nem a sztori köti le őket, hanem a szerep megformálója.
2020. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!