Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek mikor lesz vége a...

Szerintetek mikor lesz vége a Barátok köztnek? Hány rész lesz még? Egyáltalán vége lesz valaha?

Figyelt kérdés
Szoktam nézni,csak kíváncsi vagyok ki mit gondol arról,meddíg lehet még nyújtani.
2019. aug. 30. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a történet önismétlő, bármeddig el lehet nyújtani, még ugyanennyi ideig és évtizedeken át. Ahogy egy karaktert kiírnak, be lehet hozni a helyére egy frisset, és megy tovább a sztori. Amíg nem törik meg komolyan a nézettsége, semmi indoka nincs a csatornának kaszálni, és ez a műsor még mindig toplistás nézettségben.
2019. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokszor nem történik benne semmi egyébként,gyakran van üresjárat.Megfigyeltem,hogy épülnek fel a részek.Sokszor valaki,elkottyint valamit,ami titok,aztán összevesznek,és a következő részben meg kibékülnek.Ezt lehet nyújtani,ismételni valóban a végtelenségig.Ráadásul most Szőke Zoltán,az egyik alapember is kiszáll a sorozatból.Így már csak 3 alapember marad,aki a kezdetek óta szerepel.Évek óta meg állandóan változik a vetítési ideje,ez már a 9. időpont lesz 2012 óta most olvastam.Lehet,hogy még nem,de egyszer biztos eljön az ideje,hogy kifulladjon.Nem drukkolok neki,hogy vége legyen,csak érdekel,mert már több,mint 9500 rész ment le.
2019. aug. 30. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt korábban interjú a készítőjével, aki elmondta hogy a formátum, a vetítési idő és a tévézési szokások miatt bármeddig elnyújtható amíg van rá igény. Nem csak azért nézik az emberek, mert megszokták, hanem mert ez volt a meghatározó főműsoridőben futó program, így amikor kicsi volt a kínálat, akkor nem is volt sok más választásod ha nézni akartál valamit. Most van már más kínálat, de a megszokás miatt úgyis ottmarad a nézője. Múlt héten a második legnézettebb műsort volt a teljes kínálatban 139 ezer nézővel 18-49-ben. Összesen 600 ezren nézték, így kikövetkeztethető, hogy a 400+ ezer néző főleg a 49+ korosztályból való, azok pedig megrögzött tévénézők, mert nem a netes/streaming generáció tagjai.
2019. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!