Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én nem értem ezeket a...

Csak én nem értem ezeket a kpop fangirl-öket?

Figyelt kérdés
Én szeretem a k-poppot, például a BTS-t, és az osztályomban is van még egy lány, aki imádja őket, de amiket ő művel az szerintem már túlzott megszállottság. Állandóan olyanokról akar velem beszélni, hogy láttam-e, hogy tegnap Jimin tüszkölt, Jungkook mit tweetelt, RM milyen cukim ásított a koncerten, meg ilyen hülyeségekről. Én egyáltalán nem követem őket, tudom kb. a keresztnevüket, de ennyi. Ha új album jön ki, meghallgatom, ha tetszik egy szám, le is töltöm. Volt hogy azt mondtam, hogy vannak számok, amik kifejezetten nem tetszenek tőlük, erre fel volt a barátnőm háborodva, hogy mégpedig mindegyik egy remekmű, mindegyiket csak imádni lehet. A szobám sincs kitapétázva BTS poszterekkel, csak van egy BTS karkötőm, és ennyi. Engem fáraszt, hogy mindig erről beszél. Hogy lehet valaki ennyire megszállott? A koncerteken is állandóan sikítoznak, kiabálnak ezek a fangirl-ök, olyan idegesítőek, amit művelnek. Úgy beszélnek a tagokról, mintha valami istenek, vagy angyalok lennének. Ez már beteges rajongás. Nekem amúgy sem tetszik, hogy már ennyire ellányosodott a BTS, még 2-3 éve valahogy jobban tetszett a stílusuk.

2019. júl. 16. 13:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
15%
#10 Pont az ilyeneknek kéne csöndbe maradniuk. Rohadtul befejezheted, hogy ez vagy az f_s, mert nincs igazad, ráadásul g_ci gyerekes is. Tanulj már meg viselkedni.
2019. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem kicsit eltértetek már a kérdés tárgyától.


De ha már itt tartunk, nekem sem jön be a BTS zenéje. A tagokkal semmi bajom, arik, néha szívesen megnézek crack videókat, meg ilyesmiket, de a zenéjükkel engem egyáltalán nem tudtak megfogni, és kicsit indokolatlannak érzem a nagy hájpot körülöttük, szerintem semmiben nem kiemelkedőbbek, mint más koreai fiúbandák. De nyilván egy rajongó ezt máshogy látja, és vérig sértődik egy ilyen véleményén, holott ez csak ízlés kérdése. #11, nem kell ezen megsértődni, mindenkinek más zene tetszik. :) De a #10-es válaszoló is fejezhetné ki finomabban a véleményét. :)

2019. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem szégyelled magadat, taknyos kis kölyök?
2019. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy megkérdezem de szerinted mit szokás csinálni egy koncerten? Nyilván üvölteni, sikítani, ilyenek. Szerinted inkább maradjanak kussban végig és majd a végén visszafogottan tapsolják meg az előadót? Ez nem a színház, hanem egy koncert. Az emberek jól szórakoznak és rekedtre ordítják magukat, nem csak a kpop koncerteken, hanem bármilyen koncerten.

A többiről no comment, csak ez zavart.

2019. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan 3 éve a BTS a kedvenc bandám, imádom a zenéjüket és a tagokat, de tényleg vannak olyan kpop bandák, akik ugyanúgy megérdemelnék ezt a sikert
2019. júl. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
26%
62%-os megszállott rajongó
2019. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
90%

Igen, tényleg megszállott. Amivel nem is lenne baj, ha szépen magában kiélné ezeket a dolgokat, és nem téged zaklatna velük, mikor tudja, hogy te nem olyan szinten vagy rajongó mint ő.


Az a baj, hogy ennyire elvakultna szeretni valaki(ke) t az már nem os szeretet, szóval ha esetleg hallani fog róluk valami pletykát vagy botrányt, nem fogja logikisan átgondolni vagy hagyni. a fenébe. Vagy elvakultna fogja továbbra is ajnározni őket vagy iszonyatosan megutálja őket, és akkor az lesz a menő.


Nekem is vannak bandák, nem koreaiak, amiket szeretek, mégsem zuditom őket mindenkire. De ha valaki, tényleg kedveli a Bts-t, meg igazi rajongó, akkor örülni fog a zenéknek, de az ízlésének megfelelően el tudja majd dönteni, hogy tetszik e neki vagy nem, és nem elvakultan fogja őket isteniteni, hanem lezs egy szubjektív véleménye.


Nem tudom, mit lehet az ilyennel kezdeni. Mert amugy lehet, hogy egy tök kedves, aranyos lány, csak mi ennyit tudunk róla, ez pedig egy elég idegesítő tulajdonsag. 😅

Szóval próbáld meg elmagyarázni neki, hogy szereted pár számukat, de nem érdekel melyik tag melyik nap milyet tüsszentett.

2019. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
73%
Kpop fan vagyok, de nem BTS rajongó, a számaik közül néhány van csak, ami tetszik és szoktam hallgatni. A srácokat viszont csodálom és nagyon kedvelem. Nem azt érdemlik, hogy ilyen fogyatékos rajongóik legyenek, az biztos. :D
2019. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Emma:3 válasza:
32%
Akkor te engem sem szeretnél. :( 1,5 éve folyamatosan csak a BTS, a szobám tele van rakva BTS-és poszterekkel és szinte mást nem is nagyon hallgatok ;)
2019. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én csak addig szerettem a BTS-t, míg nem kezdték el ennyire hype-olni őket (a BLACKPINK-el is így vagyok, meg magával a Kpoppal). :/
2021. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!