Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én nem értem ezeket a...

Csak én nem értem ezeket a kpop fangirl-öket?

Figyelt kérdés
Én szeretem a k-poppot, például a BTS-t, és az osztályomban is van még egy lány, aki imádja őket, de amiket ő művel az szerintem már túlzott megszállottság. Állandóan olyanokról akar velem beszélni, hogy láttam-e, hogy tegnap Jimin tüszkölt, Jungkook mit tweetelt, RM milyen cukim ásított a koncerten, meg ilyen hülyeségekről. Én egyáltalán nem követem őket, tudom kb. a keresztnevüket, de ennyi. Ha új album jön ki, meghallgatom, ha tetszik egy szám, le is töltöm. Volt hogy azt mondtam, hogy vannak számok, amik kifejezetten nem tetszenek tőlük, erre fel volt a barátnőm háborodva, hogy mégpedig mindegyik egy remekmű, mindegyiket csak imádni lehet. A szobám sincs kitapétázva BTS poszterekkel, csak van egy BTS karkötőm, és ennyi. Engem fáraszt, hogy mindig erről beszél. Hogy lehet valaki ennyire megszállott? A koncerteken is állandóan sikítoznak, kiabálnak ezek a fangirl-ök, olyan idegesítőek, amit művelnek. Úgy beszélnek a tagokról, mintha valami istenek, vagy angyalok lennének. Ez már beteges rajongás. Nekem amúgy sem tetszik, hogy már ennyire ellányosodott a BTS, még 2-3 éve valahogy jobban tetszett a stílusuk.

2019. júl. 16. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Huhh, akkor a barátnőd engem is leszúrna, mert nekem már kb. 2,5 éve nem jönnek be a BTS számai. :D


A barátnőd mióta szereti őket? Mert amúgy egy idő után minden lecseng. Mármint, van olyan, amikor az ember valamiért nagyon oda van egy időben, szinte betegesen, de aztán egy kis idő után lecseng. Igen, a koncerteken való visítózás tényleg szörnyű. A falat kaparom az ilyenektől.


Én se értem az ilyeneket. Én is rengeteg bandát szeretek, rengeteg műfajt szeretek, de egyik bandára, énekesre sem vagyok betegesen rászállva. :D

2019. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Én is szintén szeretem a koreai zenét, kultúrát, de vannak túlzások. Nem értem miért kell minden mozzanatukat megfigyelni, odalenni értük, ugyanolyan emberek, mint mi, csak ismertebbek.
2019. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Jó, hát én is tudok ilyen lenni, de csak akkor, ha van valaki, aki vevő rá. Én azt vettem észre, hogy az újabb rajongók viselkednek így inkább.
2019. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A DNA megjelenése után lett a rajongójuk. Asszem 1, vagy 2 éve.
2019. júl. 16. 14:41
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Ez még nem beteges rajongás :D. Rengeteg ilyen fan van. A beteges az, amikor valaki a saját menstruációs vérével ír levelet, vagy teljesen átoperáltatja magát csak azért hogy úgy nézzen ki, mint egy adott idol. Ez a beteges.


Még remélhetőleg pár hónap, és ez az eszeveszett fanolása amúgy elmúlik. Most jelenleg még túlzottan imádja őket.

És itt a kulcs szó, az imádat, ez a szeretettől egy magasabb fokú dolognak számít [elméletileg]. Az imádat már átmegy néhol kontrollálhatatlan szeretetbe. Ami remélhetőleg elmúlik, mert hosszan tartóan már tényleg betegesnek számít. (Szerintem)


Ha pedig tényleg barátok vagytok, akkor megmondod neki hogy neked erről most nincs kedved beszélni.

Az én barátnőmnél is volt olyan, hogy nekem nem volt kedvem az adott pillanatban k-pop-ról beszélgetni, meg is mondtam neki, megértette és másról beszéltünk. Ennyi az egész.

2019. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is, ez biztos el fog múlni. Osztalytarsam is a dna után imádta meg a BTS-t, most már szerintem rájuk se néz. Ég olyan, mint a szerelem: ha gyorsan lángol fel, hamar ki is alszik a tűz. (Huh, de bölcs vagyok😂)
2019. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%
*Ez
2019. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem csak a kpoppal van ez így, pár éve a One Direction volt a menő, és ugyanezt csinálták akkoriban az osztálytálytársaim. De ha régi Beatleses videókat nézel, akkor láthatod, akkor is ugyanilyen visítozó tinilány rajongók voltak. :D

Majd kinövi ezt a viselkedést, a banda szeretete megmarad, de ez a szélsőséges viselkedés el fog múlni.

2019. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%

Én azt mondom hagyd meg neki ez az örömöt, amikor így szereti őket. Örülhet, hogy van kinek elmondania és kiélni ezeket.

A fő különbség köztetek, hogy más szinten vagytok rajongók. Neked azt tanácsolom, hogy ha nagyon nekikezd egy történetnek, akkor figyelj rá, de ne mondj semmit. Így észreveheti, hogy téged a mondandója boldoggá nem tesz. Észre kell vennie.

Én már elég régi rajongónak számítok velük kapcsolatban, és én is szeretek minden pillanatukról tudni. Viszont nincs kinek elmondanom így ez csak az 'enyém'.

De azon ne csodálkozz, hogy felháborodik, ha neked valami, pl. egy zene nem tetszik. Mert azt én is jól elp*csázom az biztos! És így is szoktam tenni. (Szerintem is minden daluk remekmű.) És szerintem nem lányosak, sok eset ellensúlyozza ezt, pl. a Mic drop era, stb. Néha becsúszik teljesen rózsaszín öltözet, de ez csak a kellék része.

2019. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10%

Én is szeretem a k-popot, de a BTS-t nem. Meghallgattam pár számukat, nem rosszak, de nem is valami extrák.

A BTS és Blackpink rajongók ilyen megszállottak... ha bármi negatívat mond valaki a bandával kapcsolatban ölni tudnának...

Nem értem ezt a nagy rajongást, rengeteg régebbi k-pop banda van akik sokkal tehetségesebbek, jobban is néznek ki milliószor, mégis ez a 2 f0s folyik mindenhonnan.


Szerintem hagyd rá

2019. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!