Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Viszkok...

Mi a véleményetek Viszkok Fruzsiról?

Figyelt kérdés

Nem azért írom hogy feszültséget keltsek, csak annyi rosszat hallottam róla alaptalanul, pedig szerintem egy nagyon kedves, aranyos és tehetséges lány.

Attól még hogy valakinek több sminke/ruhája van attól még ugyanúgy lehet jó ember. És az embereknek néha fel sem tűnik hogy, ő ezzel csak segíteni akar és nem dicsekedni.

Én személy szerint egy kitartó, kedves, aranyos lányt látok benne aki próbál hatni azokra az emberekre akik csak a felszínt látják.



2019. júl. 7. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Egy videóját se bírtam végig nézni. Nekem valamiért nagyon nem szimpatikus.
2019. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Szép lány, szép göndör haja van. Ennyit tudok róla :D
2019. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon nézek magyar youtubereket, de régen néztem. Már évekkel ezelőtt is jöttek rá a negatív vélemények, de amúgy nem tudom... én nem látom őt olyan rossznak, mint ahogy mondják. Mostanában azért sem nézem a videóit, mert egyszerűen számomra nem érdekesek, nem nekem való a csatornája. Az, hogy most élőben milyen a személyisége, az megint más. Sose lehet tudni, hogy egy youtubernek milyen a személyisége élőben. Persze lehet, hogy pont olyan mint ahogy a videóban is látszik, de ezt sosem lehet biztosra venni. Számomra videóban nem tűnik rossznak, szóval az, hogy élőben milyen, az más tészta. De videók alapján semmiképp nincs róla rossz véleményem.
2019. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nemrég találkoztam vele élőben egy közönségtalálkozón és mindenki választhatott valamit ingyen (pl. körömlakk, korrektor, stb.)

Tisztában vagyok vele hogy nem mindenki szereti a sminkes témájú videókat és ezzel nincs is baj, de ne bántsuk ezért, erről nem tehet hogy, éppenséggel valakinek nem tetszik ez a téma (HOGYHA NEM SZIMPATIKUS NEM KELL NÉZNI A VIDEÓJÁT, EL KELL KERÜLNI DE, NEM KELL BÁNTANI) mindenkinek más tetszik

2019. júl. 8. 00:39
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Miért lett törölve a ' mit reklámozod magad?
2019. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Hány inger. Szánalmas
2019. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Undorító, a többi tucat idióta ingyenélő "youtuberrel" együtt. Szégyen hogy manapság erre van igény.
2019. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Idén már járt Horvátországban, Tunéziában, Olaszországban, Spanyolországban. Persze ezeket mind a szponzor fizette. Egy posztja alatt meg nemrég írta, hogy "hát nem tudja idén eljut-e nyaralni". Elég gáz. Jó pár éve még néztem, akkor olyan természetes volt az egész, de mára eladta magát és mindenből csak a pénzt látja. Van ez a Rossmannos együttműködése is, hogy volt saját kedvences táskája, amiben olcsó, semmi extra termékek voltak és mindre mondta, hogy mennyire imádja őket, úgy, hogy korábban egyszer se posztolt vagy beszélt róla, de most hirtelen kedvenc. Meg pont neki lett először sminkkollekciója hazai téren, mikor sose tudott rendesen sminkelni.


Na mindegy. Már nem követem, de néha ránézek és mindig elszomorít, hogy mi lett belőle.

2019. júl. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Sima médiak rva! Ennyi! Pénzért bármit! tele van velük Magyarország...
2019. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
En is kedveltem regebben. De most mar nem erdekesek a videoi. Latszik h neki ez munka, teljesiti es ennyi. Valahogy a szemelyisege se fog meg, tipikus mindenben nyerni akaro, eroszakos kiscsajnak latom. Kulsore semmi extra, alacsony, jelentektelen. Rengeteg szebb lany van a varosban csak ok nem szerepeltetik magukat 😃 es mielott a kis 10 eves rajongoi letamadnak: F27 😀
2019. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!