Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » David Benioff és D. B. Weiss...

David Benioff és D. B. Weiss élettársak?

Figyelt kérdés

2019. jún. 6. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak nekem gyanúsak?
2019. jún. 6. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem azok. Ha melegek lennének, akkor Loras karakterét sem rombolták volna le. Fogalmuk sincs hogyan írjanak meg egy karaktert, aki meleg, helyette két lábon járó sztereotípia mindegyik. Az a szerepük, hogy melegek.

[link]


Ha melegek lennének, akkor miért csinálnának ilyet?


Benioffnak elvileg apa-komplexusa van, mert utálja az apját. Szerintem az egész könyvsorozat adaptálására is csak azért kapott rá, mert Tyrion kinyírja Tywint. (Régebben mondták, hogy a 4. évad utolsó része miatt adaptálták sorozatnak az egészet) És kb. azóta szartak is az egész történetre.


De tudtommal mindegyiknek van felesége is. Tudom az nem kizáró ok, de inkább csak tipikus segg*fejek.

2019. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!