Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak engem irritál kasza Tibi...

Csak engem irritál kasza Tibi és a hozzá hasonló semmi értéket elő nem állító díszpintyek?

Figyelt kérdés

A kasza Tibor már nem azért de van hangja?

Mert nekem nyálas volt a dalai szövege is és a hangja alapján sem igazán mondanám tehetség mivel nincs neki..

És egyfolytában utazgat miből?

Nem hiszem a YouTube ennyit fizet se a TV2 hogy házat vesz ki j@r Amerikába havonta és lófszt sem tesz nem dolgozik semmit ami a társadalomnak hasznos csak nagy a pofa és a semmin gazdagodott meg bár ez nekem megint gyanús hogy ott valami kiskapu is volt a gyors meggazdagodás furcsa lenne.

Még egy túl szép álom.

A felesége meg nem bír leszakadni a lipton te@ról és chipsről..

Komolyan ezeknek ekkora semmittevés az élete?


2019. máj. 29. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
B@...nám oket kegyetlenül nyakon egy csákány nyéllel.
2019. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tény hogy valódi teljesítményéhez képest irreális az az életszínvonal amit él mert nem egy grammy díjas énekes..
2019. máj. 29. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom őket, de én nem is foglalkozom velük szóval szerintem tedd te is ezt. Ingyenélők mindig is voltak és lesznek, kár rajtuk idegesíteni magát az embernek.
2019. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod miből él? Hogy egy rakat szarhumorú szerencsétlen teljesen rá van izgulva a hullaszar poénjaira. Nézz bele 1-2 livejába; egy igazi arrogáns idióta a feleségével egyetemben aki szintén egy végzettség nélküli élősködő lúzer.
2019. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kasza Tibi a Crystal idején egy hihetetlenül normális srác volt, aki tényleg a semmiből építette fel a zenekart, így azt azért nem mondanám rá, hogy semmit nem tett le az asztalra. A feloszlásuk után egy ideig fotózgatott, aztán szerintem bepánikolt, hogy alábbhagy a népszerűsége, és minden hülyeségbe belekezdett, hogy ne felejtsék el az emberek. Nos, napjainkra ez a dolog elég rendesen elfajult, és kb. már csak árnyéka egykori önmagának. Ez egyébként nem feltétlenül csak az ő hibája. Sajnos a legtöbb ember részéről ilyesfajta tartalmakra van szükség, ezt pedig Tibi profin kihasználja. Egyszerűen eladta a lelkét. A felesége meg ahelyett, hogy észhez térítené, asszisztál ehhez az egészhez, mert ő is élvezi a rivaldafényt.
2019. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!