Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Marc Dacascos vagy a Jet Li a...

Marc Dacascos vagy a Jet Li a keményebb?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Jet Li
2019. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mire alapozod ezt?
2019. máj. 22. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
teljesen laikusként,és a harcművészeti jártasságukról szerzett kevés infóalapján,beleértve amit a filmvásznon láttam tőlük,Jet Li-t látom képzettebbnek.mark ugye harcművész szülők gyermeke,aki több nemzetközi versenyt nyert,az elsőt ah 9 évesen.18 évesen Európa-bajnok. Jártas a capoeirában, a vusuban és a thai bokszban.Jet Li 8-évesen kezdte el gyakorolni a wushu nevű tradicionális kínai harcművészetet, alig három évre rá megnyerte a nemzeti bajnokságot, öt éven át védte bajnoki címét.a beavatott kevesek közé tartozik, kik ismerik és gyakorolják a kínai harcművészet valamennyi titkát.járatos több harcművészetben,vagy egy tucat fegyver mstere.van is közös filmjük,ott szembetűnő a különbség.a farkasok szövetsége,csak az erős győzhet-ez 2 elsőrangú film melyben kiváló a harc mark-tól.a kínai testőr, the fearless ,a sárkány csókja,kihagyhatatlan li-től de ezaz én véleményem laikusként.
2019. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
49%
Én
2019. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!