Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most mi ez Ariana Grande-nél?

Most mi ez Ariana Grande-nél?

Figyelt kérdés
A legtöbb száma a szexről szól, láttam pár videót róla elég csúnyán beszél (persze ez mindennapi) , meg mintha túl tolná a cukiskodást. Persze szép lány szerintem de kicsit irritáló, nektek mi a véleményetek?

2019. máj. 11. 19:05
 1/10 anonim válasza:
49%
Az a véleményem hogy nem lenne ilyen bajod, ha Ariana egy pasi lenne.
2019. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg 😂
2019. máj. 11. 19:58
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Minden száma a szexről szól és káromkodik mint egy kocsis, de azért túltolja a cukiskodást. Wot?
2019. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem rendkívül visszataszító. Az pedig különösen, hogy a mai kis 10-15 éveseknek ez tetszik, és egy ilyen egocentrikus szexmániás libát sztárolnak.

Nincs bajom a helyén kezelt vulgáris szavakkal semmilyen nyelven, de amit ez a csaj megenged magának minden tekintetben, már nagyon gáz.

Hát igen: ez lesz azokból a Disney sztárocskákból, akiket túl korán kezdenek el ajnározni, és sokkal korábban tapasztalnak meg egy csomó dolgot, mint bárki más.

Soha nem tudott színészkedni, csak ripacskodik, már a hangja sem a régi, mert túl korán kezdték el nyúzni. De hát valahogy el kell adni ezt is.

Azt hiszi, hogy baromi cuki, aranyos, és szexszimbólum, pedig távolról sem igazak rá ezek a jelzők.

2019. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi #4-es.
2019. máj. 13. 22:05
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem eléggé megjátszottnak tűnik a cukiskodása. Már amikor az. De ha nem akkor épp a kapa kiesik a szájából, meg elhiszi, hogy szexistennő. Bár ez szubjektív mivel mindenki mást szeret. Azzal önmagával nincs baj, hogy beszél meg énekel a szexről, csak nagyon elhiszi 😂
2019. máj. 13. 22:08
 7/10 anonim válasza:
35%
mert bekepzelt ribi... nepszerusegert persze hogy ezt csinalja
2019. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Ő is csak sminkkel szép, nuygi. :D Igazából teljesen átlagos kinézetű a csaj. A legtöbb szexszimbólum a valóságban egyáltalán nem akkora nagy szám, csak tudják, hogy hogyan kell kiemelni az előnyösebb testrészeiket. Ebben rejlett például Marilyn Monroe sikere is. Tudom, hogy nem róla van szó, de smink nélkül ő is csak egy hétköznapi nő volt, szóval kár mindent elhinni, amit a képedbe nyomnak, mert nagy része hazugság.
2019. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi*
2019. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Miért jó nektek ilyeneket mondani egy lányról, akivel egy szót nem váltottatok és a rosszindulatú hírekből ítélkeztek? Ő egy gyönyörű, 26 éves nő, aki igenis sokat tett. Az, hogy milyen fiatalon elérte azt, amit, hogy jól szerepelt színészként és most pedig milliók követik a zenei sikereit. Amikor a manchesteri terrortámadás történt és meghalt az exe, Mac Miller, interjút is végigsírt, mert magát okolta az egész miatt. De emelett a terrortámadás áldozatainak temetését is kifizette. Hogy lenne ez a hölgy egy ripacskodó, utálatos nő?
2019. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!