Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most milyen zenészek, énekesek...

Most milyen zenészek, énekesek vannak jelen?

Figyelt kérdés
Akik most divat,és jelen van. Legendára gondolok,mint pl. Chester Bennington volt.
2019. ápr. 27. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Shawn Mendes
2019. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
58%
Legenda? :D Mostanában olyan egy sincs. Jó lenne már, ha jönne valaki, aki ért a zenéhez, és megváltoztatná a mai zenetrendeket, mert elég gagyik.
2019. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ebben az időben ki legendás, szerintem 20 év múlva tudjuk meg.

Vannak énekesek, akik mögött most elég nagy propaganda áll, de egyáltalán nem biztos, hogy ez így is marad.

Történik valami komoly, végzetes dolog, botrányba keveredik, elveszti az emberek szimpátiáját és az imidzsét, nem mellesleg az új fiatalok is új, fiatalabb zenészeket fognak hallgatni.


Szóval - az itt említett kupacból NEM tartok mindenkit tehetségesnek, vagy példaértékű embernek, de van jópár, akit igen - az biztos, hogy most ők elég jól mennek:


Ariana Grande

Dua Lipa

Billie Eilish

Nicki Minaj

Cardi B

Becky G

Iggy Azalea

Luis Fonsi

Daddy Yankee

J Balvin

INNA

Zara Larsson

Selena Gomez

Taylor Swift

Miley Cyrus

Lady Gaga

Katy Perry

Camila Cabello

Ed Sheeran


(BTW: Nem én vagyok Puzsér Róbert. 😆)

2019. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!