Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A magyar zenészek (pl. Hien)...

A magyar zenészek (pl. Hien) mennyit keresnek kb?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Hien egy ócska tini "énekes" p.csa, nem zenész, maradjunk annyiban.

Egyébként nem keresik sz.rrá magukat a magyar zenészek,nem olyan,mint külföld..meg persze attól is függ, mennyire ismertek, "nagyok". Kb. 100-500 ezerre tippelnék/fellépés, de az 500 az a nagyoknál..

2014. márc. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De!!Hien igenis zenész, első!!
2014. márc. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem sem stílusom Hien, de első, te még akkor nem hallottad énekelni, ha ezt írod.

Simán leénekel akárkit.

2014. márc. 21. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mondtam,hogy nincs hangja, bár személy szerint az is irritál..de sok legalább olyan jó hangú énekesnő van. Zenésznek akkor sem nevezném..azért futtatják,mert sárga...és az menő.
2014. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úristen:D:D Hien maga szerzi a zenét, csak dalszövegekhez szokott segítséget igénybe venni:) Hegedűn játszani pl már láthattad és hallhattad:))
2014. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Nyaljátok akkor ti is a kis sárga seggét..:) Én maradok a magyaroknál és az igazi tehetségeknél.
2014. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és Hien pedig egy igazi tehetség, és magyar:) A kis sárga hátsója többetér a tiédből 1000-nél:P
2014. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!