Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hugom influencer. Csak számomr...

Hugom influencer. Csak számomra fura az életmódja?

Figyelt kérdés

Mülföldre házasodott be és szült hármat, most 23 éves, bejárták férjével (akit élőben soha nem láttam és a szüleink sem) a világot. Ő influencerkedésből él azt írta a közösségi médiába.

Nekem meg, hogy azért nem tartja velünk a kapcsolatot, mert mi nem vagyunk őrájuk építő hatással, meg, hogy nem azonos az értékrend.

Soha nem láttuk a gyerekeket se, de félek, annyira mások mint mi, hogy elszomorító lenne a szüleinknek.

Csak nekem fura ez az életmód? Nem tudom magamba ezt tisztába tenni. Itthon gyári munkás lett volna kb egy érettségivel, kint viszont tovább is tanult, de nem helyezkedett el benne. Meg annyian követik, itthon meg barátai sem voltak igazán.


2019. ápr. 13. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Az életmód nem fura, az a fura, hogy megszakította a kapcsolatot a családjával, és az erre adott magyarázat.


Aki erős ember, azt "nem húzzák le" a szerinte "negatív emberek".

2019. ápr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebben a történetben mit számít, hogy influencer?


Nézzük, 23 éves korára (úgy, hogy itthon érettségije volt, nem lett még csak gyári munkás se, majd külföldi valamiféle továbbtanulással lett papírja, de (semmit?) sem dolgozott abban a szakmában) szült 3 gyereket és körbeutazta a világot.


Nekem úgy tűnik a húgod fiatalon lett háziasszony, szóval összeházasodott egy nála(a húgodnál) tehetősebb, egzisztenciával rendelkező férfival.

Ezen kívül szabadidejében influencer, tehát ez a hobbyja.


Na már most, egy háziasszonyt mi húzna vissza?

Kedves kérdező, neked mi a végzettséged és jelenleg mivel keresed a kenyered?

2019. ápr. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Őt nagyon neves cégek szponzorálják, elmondása szerint külön kasszán vannak a férjével.

Ő lediplomázott, de fő állású influencer.

Csak még emésztem :-)

2019. ápr. 14. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szíve joga, hogy mit kezd az életével, kivel tartja a kapcsolatot vagy éppen milyen megélhetési módot választ. Lehet erőltetni a kapcsolatot, ha nagyon akarod, de egyrészt nem akarásnak nyögés a vége, másrészt tényleg nagyon úgy hangzik, hogy elég más értékrenddel rendelkeztek, és ebből még lehetnek konfliktusok. Én a helyedben maradnék a karácsonykor küldünk egymásnak egy képeslapot típusú kapcsolatnál. (Igazából nem értem pontosan mi is a kérdés, de remélem tudtam segíteni.)
2019. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg lehet nezni a hugod oldalát?
2019. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!