Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Steven Tyler gyerekei hol/miko...

Steven Tyler gyerekei hol/mikor beszéltek arról, hogy borzalmas apa volt?

Figyelt kérdés
A sokadik kommentet látom erről, de hiába keresem a neten, nem találok ilyet, és mindig úgy tűnt, jó a viszonyuk. Tudok LIv Tyler történetéről, hogy 11 évesen tudta meg, ki az apja, az első gyerek elvetetéséről is tudok, de állítólag a gyerekei szidták őt mint apát. Én ilyet sehol sem találok.
2019. márc. 25. 20:10
 1/6 A kérdező kommentje:
*Liv Tyler
2019. márc. 25. 20:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Én erről még nem hallottam, de remélem azért valamivel enyhít a dolgon, ha azt mondom, Klaus Kinski a saját kislányát erőszakolta...:'D Ez nem vicces, nem tudom, miért írtan röhögő szmájlit. :(
2019. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem enyhít, két külön emberről van szó, ilyet amúgy sajnos sokan tesznek, és ettől nem lesznek más dolgok kevésbé jók. Egyébként én sem tudok róla. Olyan láttam, hogy beszéltek a gyerekkorukról, de olyat nem, hogy panaszkodtak volna. Mia Tyler egyszer azt mondta, az anyja azért kaphatott agydaganatot,mert annyira mérges és frusztrált volt mindig, például Steven miatt, de ezt úgy mondta, hogy Steven ott ült mellette, szóval nem hiszem, hogy utálkozva mondta volna, a dolgok ennél összetettebbek. Valószínűleg az a kommentelő, aki ezt írta, a saját véleményét vetítette rá, vagy nem szereti. Jon Bon Jovira is mindig látok ilyen kommentekett, hogy szörnyű férj, és a kommentelő ezt tudja, mert ő biztos.
2019. márc. 26. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy érted kevésbé rosszak? Hát...ahogy vesszük, ha egymáshoz viszonyítunk, akkor igen. Vannak megbocsátható, és megbocsáthatatlan bűnök. Én eddig semmi olyan nem hallottam Steven Tylerről, ami azt bizonyítaná, hogy borzalmas ember lenne. Az, hogy valaki borzalmas apa...hát, sajnos sokkal több borzalmas apa, és anya van a világon, mint azt hinnénk, ez olyan, mint hogy ostoba emberrel is dunát lehet rekeszteni, sajnos elég általános dolog, hogy egy szülő nem megfelelően neveli a gyerekét, simán lehet, hogy valamilyen szjnten Steven is ezek közé a szülők közé tartozott, de ez nem olyan kirívó, hogy csámcsogjkn rajta a sajtó. Ha nem borzalmas ember, akkor valószínűleg a tetteit nem rossz szándék hajtja/hajtotta. Tökéletes szülő nem létezik, de jó is kevés van. Ő egy rocksztár volt, el tudom képzelni, hogy az önpusztító életmódja miatt nem volt épp egy jó apa, de ez nem azt jelenti, hogy el kell ítélni. Agydaganathoz úgy tudom, éppenséggel hozzájárulhat a stressz, de ezer dologtól lehet stresszes az ember, és ha mégis ő lenne a fő ok, nyilván nem ez volt a terve. Ha meg ott ült, amikor ez ki lett mondva, valószínűleg nem lett annyira komolyan mondva. Lehet, a düh miatt túlzott...bár ki tudja.
2019. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*ha egymáshoz viszonyítunk, akkor enyhít

(később vettem észre, a két mondat úgy értelmetlen egymás után)

2019. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, rosszul fogalmaztam.


Azt amúgy sokan szidják, hogy abortuszra "kényszerített" (ez az újságok megfogalmazása) egy 16 éves lányt, akit teherbe ejtett fiatalon, meg olvastam olyat, hogy bántalmazott nőknek alapított menedékhelyet, de ez sokak szerint gáz, hogy "pont ő, aki hogy viszonyul a nőkhöz".


[link]

2019. márc. 28. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!