Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szabyest miért olyan büszke a...

Szabyest miért olyan büszke a borzalmas zenéire?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=YRz2EBBqQ5Q

(aki nem ismerné, ő az)

Énekelni nem tud, a "zenei" alapját valószínűleg lopja, a szövegei pedig katasztrofálisak!

kb 11 szöveget írt a szerelemről, és az összes POCSÉK, ezek után mitől olyan büszke rájuk?



2018. jún. 28. 00:54
 1/7 Mádár0218 ***** válasza:
84%
Szimplán egy beképzelt f#sz azért
2018. jún. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert egy fogyatékos gyökér azért... jaj bocsánat "srák" XD
2018. jún. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Mert a 10 évesek odáig vannak. :D Én nem tudok hitelesnek tartani egy olyat, aki csak ingyenes programokon, falunapokon haknizik, mert senki nem adna pénzt érte.:D
2018. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Mert tett ezekért, mert időt áldozott rá, mert foglalkozott velük, mert az ő munkája. Mindenki így van ezzel: ha elért valamit az életben, amihez köze van, büszke rá. Ennyi. Például, kitűnő bizi, vagy akár egy magas szintű kari. Te csináltad, te érdemed, te kezed munkája. Nem nagy was ist das, mint már mondtam, minden ember ilyen. Nem kell ezért fikázni. Különösképpen én sem szeretem őt, de valami mégis van benne, amiért kedvelik, nagyon elvakította a pénz, a hírnév. Még az ask.fm-es korszakban megismertem, akkor sokkal elviselhetőbb volt. Kár érte, mert tiszteletteljesebb jövő várt volna rá.
2018. júl. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem jók a számai, nekem tetszenek;és én tökre le vagyok nyűgözve a számaitól, szerintem tökre tehetséges; nagyon jól bánik a szavakkal, a hangja is jó. Meg pl nem tudom, hogy a zenei alapot ki gyártja neki, de nekem azok is nagyon tetszenek. Meg tökre összhangban vannak a szöveggel is; énszerintem jók, amiket eddig csinált; szóval ügyi ez így. És egyáltalán nem pocsék. 26 éves vagyok, és nőnemű; szerintem nagyon jók a számai.
2019. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpatikus, de nyilván büszke rájuk, különben nem csinálná :D Az se biztos, hogy érdekli, csak legyen hírnév. Hiszen nem zenészként kezdte.
2019. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem az ilyen kérdéseket, mi értelme van, ha előre tudod, hogy milyen választ akarsz kapni?

Nem vagyok a srác rajongója, nem az én korosztályom, és a zenei stílusom is elég eltérő.

De azt gondolom, nem olyan pocsék a zenéje, mint amennyire akarjátok, hogy pocsék legyen. A szerelmes szövegekkel nem tudom mi a probléma, ez amolyan pop sajátosság, nem hinném, hogy autentikusabb lenne, ha a migránsválságról énekelne.

Az énektechnikája nagyon nem jó, azon bőven van mit csiszolni, de alapvetően a zenéje nem rossz. Hallottam már rosszabbakat is.

2019. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!