Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szeretik az emberek a...

Miért szeretik az emberek a Vámpírok bálja c. darabot ennyire?

Figyelt kérdés

Én pár napja néztem meg és csak töprengek rajta hogy mi lehet az amiért ennyi ember tud vonzani ez a darab.

Nekem őszintén csalódás volt. A történetnek se eleje se vége.


2019. márc. 18. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett. A dalok és a tánc jó volt, a díszletek stílusa kedvencem lett, és bár nem volt shakespeare-i mélységű a történet, érthető és élvezhető volt.
2019. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is imádtam, szeretném majd másodszor is megnézni :) Annyira aprólékosan meg volt tervezve a díszlet, a jelmezek, jó volt ránézni az egészre. A színészek gyönyörűen énekeltek, a táncos betéteket pedig különösen élveztem. Szerintem ez a szép benne, hogy a sztori maga tökre átlagos, semmi extra nincs benne, mégis így elő tudják adni, hogy az ember azt érezze, hogy valami nagy dologról van szó.

Nemrég voltam egy nagyon rossz színdarabon, ahonnan csak azért nem mentem haza a szünetben, mert nem egyedül voltam, meg kellett várni másokat...egy ilyen után pedig főleg felértékelődött bennem a Vámpírok bálja :D

Egyébként számomra van eleje és vége, értettem, hogy mi történik.

Persze ízlések és pofonok :)

2019. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csodálatos énekhangok, színészi szerepjátszátsok, táncok, díszlet, kosztümök. Elvarázsolja az embert.
2019. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!