Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Noah Centineo biszexuális?

Noah Centineo biszexuális?

Figyelt kérdés
Van az kép ahol egy srác hasa fölött fekszik miközben a srác a hajába túr, és van a kép ahol megcsókol egy srácot. Ti mit gondoltok? Értem én, hogy ápolni kell a kapcsolatokat, de ha nem vagyunk nyitottak az azonos neműekkel való közeledésre akkor ilyet nem teszünk nem? Félreértés ne essék, szeretem őt. :D
2019. márc. 12. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldd el ezeket a képeket nagyon kérlek !!
2019. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék :)

Amúgy én azt hittem, hogy ez egy szerkesztett kép, de a durva az, hogy Noah osztotta meg annó az instáján, persze azóta törölte, mert gondolom elég nagy port kavart...

2019. márc. 15. 18:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Valaki a kommentek között írt egy olyasmit, hogy nem biszex csak a platonic intimacy-t (nem ismerek ennek magyar kifejezést) akarja hangsúlyozni. Ahogy mondtam értem én, hogy a legjobb barátod és közel engeded és ilyesmi, sőt én bármit megértek. De nekem ne mondja senki, hogy ez a srác csontheteró. Még sok frissen előbújt meleg srác is elutasítja a csókot, mondva, hogy nem csókol meg egy férfit, persze ez elég sajnálatos, de remélem sikerült szemléltetnem az álláspontom... szóval, hogy szerintem tuti biszex, ami azt jelenti, hogy... hmmm
2019. márc. 15. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy ki milyen sexualitasu? En sem vettem el az öletet hogy csaj letemre masik csajjal csokolozzak vagy osszebujjak nyakra puszi ilyesmik, de a fiukat jobban szeretem veluk tudnek csak jarni, lanynal max akkor ha baratok vagyunk es neha ilyet csinalunk de akkor is csak akkor ha bejön nekem ha nem akkor felejtos akkor csak oleles arcra puszi és enyi, amugy az osszes jo pasi meleg, és mivel noah nem a te kornyezetedben él sztem szard le, nézd a filmjeit almodozz rola hogy egyszer a tied lesz de rajtad kivul meg vagy 300 lany almodozik errol szerintem amint latta a netflixes filmjeit a jo fiu fuckboy amugy lehet hogy bisex semmi kozom hozza.
2020. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!