Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szoval evvel h Andy meghalt...

Szoval evvel h Andy meghalt olyan mintha megnyerte volna az otoslottot?!

Figyelt kérdés

Csunya de szerintem igaz.Most akkor Vajna Timea eljatsza egy kis idore milyen szomoru es lenyulja a penzt hisz andynak fia sincs mert ongyilkos lett kinek adhatna a penzt az orokseget v csak a felet akk is jol jar es kaszinobol is jon folyton penz meg sztem mas egyebbol.es vajna kicsit szineszkedik es majd lenyulja lesz egy fiatal kis pasija hozza illo es el mint Marci hevesen?! Instajara se nagyon rak ki majd most olyan pozolos kepeket gomdolom meg uj pasijarol se naon fog max hirekbol tudjuk meg paparazzi fotokbol de termeszetesen var illendosegbol 1 2 evet h nem lesz pasija gondolom es instajan a kepek is talan masabb jelleguek lesznek?! Szerintetek nem igy van?!

Szerette biztos es sajnalja is nem ezt allitom de szerelembol hagyjuk mar h szerelemebol.... egy kis fiatal csaj egy oreg papat papaja is lehetne.... a penz sokmindekit vonzobba tesz megjobban tudja szeretni.. foleg a penzehes nok... de nem igazam van?! Persze sajnalja a halalesetet minden erzo ember sajnal. .... amugy is.... oke lehet van fankozoja dr nemtudom csak az ove lehet andy altal neki is vannak mas dolgai... amibol penz jon v szerintetek a penzt andy a vegrendeleteben oda adomanyozza masoknak?! .


2019. jan. 20. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki a f...szt érdekel?
2019. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha Timie is lesz gomdolom abbol is adomanyoz.jo de gondolom senki se tudja pontisan mi lesz a vagyonnal.... de ha igy lesz es Andy ossze tette Timi szinezeti tagozat miatt meg megszerzi hat igazabol o az okos de ribamc is....
2019. jan. 20. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Aha szóval mégegyszer: ki a f..szt érdekel?

Nincs neked életed amivel foglalkozhatsz? Nincs vagy 40 politikus, akik a TE zsebedből lopják ki közvetlenül a pénzt, akikről tartalmasabban lehetne társalogni, mint egy trófeafeleségről?

Édes f...szom ebben az országban mindenki ekkora proli, hogy ilyen jelentéktelen szar a legfőbb szórakozásuk?

2019. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Persze,most minden a Timie lesz.. Biztos erre ment ki az egész szerintem is.
2019. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Közérdekű közlemény annak aki ide akar kommentelni: Kérdező sztem full elmebeteg; ha nem azt írod amit hallani akar, készülj fel fél tucat taplócigány hangvételű minősíthetetlen privát üzenetre. :D :D
2019. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A negyedik elso kommentelo full elmebeteg. Ha kiirsz egy kerdest logika kit erdekel ilyet ir ki a faszt erdekel. Akkor el se kezdje olvasni IQ szint 0.akit nem erdekel nem vagyok kivancsi a kommentjere ki a faszt erdekel) te is mas v en is de ha nem erdekel minek olvasod el es kommentelsz xD egyes negyes kommentelo szegenykem mennyire unatkozol
2019. jan. 20. 17:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy olyanokra valaszolsz ami nem erdekel. Akkor ne is olvasd el. Mennyire nincs eleted es unatkozol:)sajnallak
2019. jan. 20. 17:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Elso otodik 3 ik kommentelo bocsanat negyedik nem te :) engem ha valami nemnerdekel sose olvasom el vagy nem.irtam soha azt ki a faszt erdekel. Tekerj tovabb lecci akkor latom 0 logikad
2019. jan. 20. 17:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Ne is vedd figyelembe az ilyen embereket direkt csak azért is úgy írja amit akar mégha nem is érdekli a dolog mert miért ne alapon legalább addig is szórakozott egy jót mert beszólt másnak

Egyszerűen van akinek ezt jelenti a szórakozást hogy szemétkedek másokkal.

2019. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!