Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek miért tűnt el...

Szerintetek miért tűnt el Vajna Timi minden oldaláról az összes Andy Vajna kép?

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
kizárta az örökségből? csak tipp
2019. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Hát engem ez teljesen hidegen hagy. Azt csinálnak, amit akarnak. Nyilván várható volt, hogy Andy bácsi pénzcsapja előbb-utóbb bezár. Gondolom, Timike olyat tett, ami nem tetszett az öregnek hosszú távon.

Az én agyamban még mindig a gyémántgyűrűs sztori van, amikor Vajnáné azt posztolta ki, hogy nőnapra aki nem tud gyémántot venni a párjának, az posztó proli. Nem szó szerint idéztem. De gondolom, sokan emlékeznek rá.

Mindenki azt kapja, amit megérdemel, nekem ez a véleményem. Bár ők ketten megérdemlik egymást még most is.

2019. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha bárkinek illúziói vannak, akkor azt felejtse el. Vajna papa nagyon jól tudta, hogy Timike egy másodosztályú prosti. Csak szórakozni volt jó amíg le nem adta a kulcsot Szent Péterhez. Ennek alapján nem is örököl, mert házassági szerződése volt. Most a gold digger Timike nézhet másik eltartó után. Megdöglött az aranytojást tojó tyúk. Kb ennyi. Nem kell ezt túlragozni.
2019. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Mert volt közös képük? Én sosem láttam egyet sem.
2019. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Andynak nincs élő gyereke. Mindent a kis Timike örököl.
2019. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Remélem azért, mer végre teljesen elfelejtheti azt a ronda, dagadt vénembert, és elkezdheti ténylegesen élvezni az életét, nem pedig azért, mert így birkózik meg a gyászával.

De tényleg, remélem, hogy Tímea egy másodpercet sem fog gyászolni, és tényleg csak a pénzéért volt vajnával, hiszen minden túlzás nélkül az egész ország úgy néz most rá, hogy "na, te kis mocskos k...va most aztán örülsz, mi?".

Ebben a helyzetben legyen igazatok. Ha tényleg szerette egy kicsit is vajnát, akkor mennyire elb..szott dolog már, hogy mindenki rá irányítja minden felgyülemlett utálatát pont ilyen időkben?

2019. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
3-as azért a megdöglött egy kicsit erős nem?
2019. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

3 hete rakott ki képeket a Maldív szigetekről. Ott írja valamelyik képen, hogy "A férjem csinált rólam egy teljes alakos képet" illetve "Andy fotózott".

Ennyi emlékett hagyott meg szerintem.

Az mondjuk furcsa, hogy még egy fekete képpel sem reagált a dologra.

2019. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nem is volt róla kép, sosem, nem kellett mit "eltűntetni".
2019. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Facebook oldalán vannak róluk közös képek.
2019. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!